Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autón azt vettem észre...

Az autón azt vettem észre hogy amikor tekerem a kormányt balra, akkor ilyen súrlódás szerű hangot ad ki, vagy recseg, mintha két fém összeérne vagy nem tudom, miért csinálja ez?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre ezt a hibát, az elején még nem sűrűn csinálta de most már egyre többször, de csak álló helyzetbe van ez,meg amikor lassan guruluk és akkor csinálja ezt :(

2015. febr. 6. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
féltengely, fék kopásjelző?
2015. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fék kopásjelző??:O ez is tud ilyen hangokat kiadni?
2015. febr. 6. 22:29
 3/6 anonim ***** válasza:
fémes (nyikorgó) hang, lassú tempónál kanyarodás közbe / egyenesben kigyorsításkor. fék kopásjelzője tud ilyet produkálni. :) viszont ha koppanás szerű fémes hangot hallasz, az lehet a gömbtámasztól is. kb ezek jutottak hirtelen az eszembe.
2015. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. febr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát igazából ez olyan hangot ad ki hogy erre nincs szó... van olyan hogy nyikorog, vagy koppan, de ez.... ez fogalmam sincs mit csinál.

mindegy holnap ezt kigyorsítósat kipróbálom.. de szerintem valami gömbfejjel lehet akkor a baj vagy nem tudom, mert kormánytekeréskor csinál ilyeneket,mármint álló helyzetben vagy amikor lassan gurulok és tekerem a kormányt... menet közben még nem észleltem hibát

2015. febr. 6. 22:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Miguel? mi ez? nem lettem ettől okosabb bocs.....
2015. febr. 6. 22:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!