Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kabriókat ajánlanátok...

Milyen kabriókat ajánlanátok 1 - 1.2 millió ft-ig?

Figyelt kérdés

Én Opel Astra G-ket nézegettem (1.6 benzin) de korukhoz képest sztem magas az ára, és sajna nem is találtam fent olyan sokat, viszont legalább tetszik.

Mindenképpen szeretném, hogy legalább 4 személyes legyen és sedan.


2015. febr. 4. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ohh igen, még volna két dolog :)

1. nem kell 1.6-nál nagyobb motorú, használni is szeretném nem csak nézegetni

2. nem vagyok német párti, franciát meg tapasztalatból nem szeretnék, abból volt elég..

2015. febr. 4. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:

A cabriok nehezek az alváz miatt. Egy 1.6-os benzines minden bizonnyal többet fog fogyasztani, mint egy nagyobb motor, mert nem bírja a kasztnit.


Amúgy a linkelt B4-es cabrioból van 1.9 TDI ami 5,5 literrel kimegy a világból, de a 2.0-ás benzines is 7-8 liter körül megy. Ennyit simán beeszik egy 1.6-os G astra is (sőt, valószínűleg többet is, a gyári adata 7,5, a városi meg 10L...) - de cserébe legalább nem húzza a belét a 100 lóval.

2015. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"nem vagyok német párti"


Btw az opel (gyerek nevén Adam Opel AG) tán svéd? :)

2015. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a 3as írja, vegyél 1.8as AStra G-t, szerintem a legjobb választás. Jó forma, olcsó fenntartás (szinte minden ugyanaz benne, mint a sima Astra-ban
2015. febr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 5. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Mx5
2015. febr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!