Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra G 16 8v 84Le 2003?

Tiiiiiiiiiiii kérdése:

Astra G 16 8v 84Le 2003?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízható motorok ezek,milyen hibái lehetnek,fogyasztás stb? Ha csak 3 henger megy mitől?
2015. febr. 4. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
G Astrában nem nagyon van 8 szelepes motor, sőt mondhatnám hogy nincs. A háromhengerezés meg a sok városi üzemtől ide-oda lerakódó olajkoksz miatt van. Általában a kipufogó szelepek szárai kezdenek szorulni a szelepvezetőben ami miatt nehezen mozognak a szelepek nem akkor nyitnak zárnak amikor kéne, ha ez huzamosabb ideje így van, akkor a szelep is megég. Vidd el szerelőhöz és különíts el úgy 80-100 Forintot a probléma megoldására.
2015. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pedig van 8v csak elég ritka!

Nem az enyém az autó csak szemezek vele. :)

[link]

2015. febr. 4. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Van belőle 8V motoros (Z16SE). Alapvetően nem rossz motorok. Az előzőekben leírtakon kívül lehet még trafó, befecskendező szelep és motorvezérlő hiba is.
2015. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A tulaj valami vezérműtengelyről hadovált,ezt mondta neki valami szerelő ismerőse,Hazafelé Osztrákból jelentkezet a hiba.
2015. febr. 4. 19:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Valóban létezett 8 szelepes G is, elnézést. Érdekes hogy így három járó hengerrel is 3 napon belülre ígérik a forgalomba helyezést...
2015. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát elég furcsa,erre nem is gondoltam! :D

Sztem meg utána járt ő a dolgoknak, hogy mennyibe fájna ezt kipofozni, és valőszínű nem érné meg.

2015. febr. 4. 20:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Vezérmű ház és tengely kopás elő szokott fordulni, de akkor valószínűleg jóval több km van a motorban, vagy nagyon trehányul bántak vele. Szerintem nem éri meg az árát.
2015. febr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem.Köszönök mindent!

Valószínű hogy kihagyom :)

2015. febr. 4. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!