Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogóval motoros találkozóra...

Robogóval motoros találkozóra menni cinkes?

Figyelt kérdés
van egy 4t 50 es robogóm és ha most lesz Sirokon találkozó akkor csak robogóval tudok menni mert a sport motor egy nyitott hungaringi pálya motorozásnál Tk ra ment vagyis kuka :) és ha viszek utast találkozón akkor a rendőr szól érte mikor a felvonulás van ? mert eddig nem nagyon figyeltem erre miven 600 as motorral voltam mindig !

2015. febr. 3. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
50-es motoron nem vihetsz senkit (vigyázz a 4t 50-essel, ki ne szaladjon alólad a 600-as után :D)
2015. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hallod olyan mint ha biciklivel mennék mikor egyenes van :) nyáron nem adta ki és tk lett nekem meg kéz törés !
2015. febr. 3. 14:45
 3/5 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy nem lehet vinni :D de láttam sok motoros találkozón hogy visznek utast :) csak azt nem tudom hogy mikor elől hátul zárja a rendőr a motorosokat hogy akkor szol e érte de ezek szerint igen...
2015. febr. 3. 14:50
 4/5 demonlord90 ***** válasza:
robogóval élcink :D
2015. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne cink?

Az nem motor? :D

Igaz többe nézem a váltóst, de akárhány talin voltam, mindegyiken volt robogós srác és nem is rossz csajokkal. Szóval szerintem nem :D

2015. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!