Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » UAZ-452 (dobozos UAZ) mennyit...

UAZ-452 (dobozos UAZ) mennyit eszik 100-on? Érdemes ilyet venni?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett, és hasznos lenne, mivel falun méhészkedem, és lehetne szállítani fele a felszerelást, vásárokba járni, de félek, hogy a gatyám rámenne. Ez tényleg egy benzintemető? Fenntartása mennyibe szokott kerülni? Főleg olyanok válaszát várom, akiknek van ilyen. Köszi!

2015. febr. 2. 21:07
 1/4 Dörmögő ***** válasza:
Közelebb van a 20 literhez mint a 10-hez. Van a családban egy platós. Ezekben ha jól tudom 2.3-as benzinmotor van. A rókonomé át lett alakítva gázosra.
2015. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Munkára nem éri meg csak hobby célra. Inkább a szuzuki vitara-t vagy samurai-t ajánlanám. Kis fogyasztás , sokkal csöndesebb és közúton is használható. Persze nem nézik meg annyira mint az UAZ-t.
2015. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dörmögő ***** válasza:
Az uaz is használható közúton.
2015. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az UAZ nagyon jó kocsi csak ugye nem egy modern motor hajtja és az elég költséges tud lenni. Nekem egy terepjáró UAZ-om van, imádom, de csak a mezőre járok ki vele meg a gyümölcsösbe. Ez a terepjáró 12-15 liter körül eszik de ez kisebb jármű mint amit te kérdezel. Amire neked kellene, szerintem arra nem megfelelő, már a figyasztása miatt meghát nem mai technológia, bármikor elromolhat stb. lerobbansz vele meg hasonlók. Véleményem szerint valami újabb kiadásu kisteherautót nézegess dízel motorral.
2015. febr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!