Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F első autónak?

Opel Astra F első autónak?

Figyelt kérdés

Tetszik ez a típus és számomra megfizethető áron már találok is.

Vélemények róla?


2015. febr. 1. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Elsó autónak megfelel. Olcsó alkatrész, alacsony fogyasztás stb. Megéri, főleg ha jó példányt is fogsz ki.
2015. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Enyhe fehér füst hidegben jó motornál is jön, mert az égés során víz, vízgöz is keletkezik.

De ha irdatlanul füstöl, mint egy füstgránát, akkor ott már valami hiba van. Ha fogy a hűtővíz, akkor a beszivárog az égéstérbe a hűtővíz (ahogy az előző kifejtette). Ha nem fogy a hűtővíz, akkor másfelé kell keresgélni a hibát. Van fotó a füstről, amit ereget?

2015. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. nem értem milyen füstről beszélsz ....:D
2015. febr. 1. 22:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a #2 es válaszoló ide szánta a válaszát :DD http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__654..
2015. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen megfelel, ha olyan fajtát fogsz ki amit az előző gazdája nem kínzott halálra akkor jó pár évig nem lesz vele gondod, ha megfelelően odafigyelsz rá. Alapvető szerelésekre is jó, mert lehet rajtuk gyakorolni pár apróbb dolgot, elég sok mindent könnyen ki lehet cserélni házilag, alkatrészt még újonnan is jó áron kapni hozzá, bontásba meg egy rakattal találsz hozzá bármit ami kell aprópénzért is. A fogyasztásuk sem veszélyes, könnyen kezelhető, és nagyon jól mennek. Persze vannak az autónak betegségei pl a tank nyílásán szeret nagyon rohadni meg a sárhányóknál is, de ha jól megvannak csinálva utólagosan akkor azzal sem lesz különösen bajod.


Én évekig ilyet használtam első autónak, nagyon jó volt mert 4 évig semmi problémám nem volt vele, ami kisebb gondja volt azt magam is megoldottam, szerelőt jóformán nem is látott, ha látott is akkor is csak olyan kisebb elektronikai problémákkal vittem amikkel már semmit nem tudtam kezdeni, meg egyszer a fékbetéteket cseréltettem ki, én is megtudtam volna oldani, de az számomra olyan dolog amit inkább profira bízok minthogy véletlen benézek valamit és az első kanyarnál összetöröm magam autóval együtt, de nekem nagyon jól bírta. 92 es astrám tavaly nyáron adta meg magát mondta is a szerelő hogy ahhoz képet nagyon jól bírta, motorilag voltak vele gondok, persze javítható lett volna de már sokalltam az árát mert jóval 100 ezer forint felett lett volna a teljes javítása, magyarul fel kellett volna újítani vagy cserélni a motort amit meglehetett volna oldani, de mivel akkor sajnos a hűtő rendszerem is megadta magát és az által sült meg a motor is benne plusz sajnos egyedüli hibám az hogy elhanyagoltam a vezérműszíj cserét ami szintén ne volt már olyan amilyennek lennie kellett volna, bár nem szakadt el, de már nem volt olyan mint amilyennek lennie kellett volna és szépen odavágta a dolgokat belül, bár nem volt olyan vészes a gubanc de szép kis számlát okozott volna nekem.

De ahhoz képest nagyon jól bírta a gyűrődést mert nem hagyott cserben sosem, mellette akármilyen sáros, pocsék úton is bírtam menni vele, és egy másik árokba gurult autót is kibírtam húzni vele, igaz hogy picit megpörköltem vele a kuplungomat, de ahhoz képest bírta elég jól és utána sem voltak vele problémák.

Első autónak, nyúzni, gyakorolni kiváló, olcsó is a fenntartása alkatrészt meg pofon egyszerű találni hozzá, és nem is drágák.

2015. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elsődlegesen a rozsdára figyelj, az a legnagyobb problémája ezeknek
2015. febr. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lehető legjobb választás. 5 éves korában került hozzám egy példány, és 18 éves koráig nyüstöltem. Megtehettem volna, de egyszerűen nem volt szívem lecserélni. Fapados, de a végtelenségig megbízható, korrekt autó volt.
2015. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!