Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G (2002) ülései...

Opel Astra G (2002) ülései kényelmesek?

Figyelt kérdés
A gyári ülésekre gondolok. 4/5 esetén. Azt hallottam, hogy borzalmasak. Igaz?
2015. jan. 30. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Sokáig vezettem szüleim G Astráját, nem igazán éreztem rossznak az ülést, de jónak sem. Aztán átkerültem, egy hasonló évjáratú (2004) BMW sportülésbe, ami messze jobb mint a G Astra. Azóta, ha 15 percnél többet kell ülnöm az Astrába szét akar menni a hátam, borzasztó kényelmetlen.
2015. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Igen. 20 perc után fáj a derekam benne pedig csak 18 vagyok.

Érdekes egy S5-ben nem fáj.

2015. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Zafiránk van, gondolom egy és ugyan az az ülés lehet az Astrában is. Nyaralásból hazafelé vezetéskor pár 100 kilométer alatt (autópályán) rengetegszer elzsibbadt a derekam, meg a fenekem. Aztán addig feszelegtem, hogy hosszú idő után kiment.. Aztán fél óra múlva megint.


Gondoltam tehát, hogy rosszak azok az ülések. De úgy látszik akkor hát az Astra-é se jobbak.

2015. jan. 30. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos nem valami kényelmesek. Ismerős is kicserélte Mazda ülésekre.
2015. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2005-ös G Astrám van. Valóban nem a legkényelmesebbek az ülések, de annyira nem is tragikus. Többször levezettem már 5-600 kilométert egy szuszra, mégsem fájt semmim. Van némi állítási lehetőség - nekem a kormánymagasság is - így azért meg lehet találni a kényelmesebb pozíciót.
2015. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Támogatom az előzőt a véleményében, ugyan nem egy fotel, de elfogadható. Vezettem már sok 100 kilométereket több autótípussal is. Astra G-ben többször egy huzamban 500 kilométereket és nem volt vészes. Nem fájt a derekam, de tény, hogy nem 50-60 éves vagyok. Lehet, hogy az idősebbeknek már gondot jelenthet. Utaztam már például S Mercedesben és 3-as Bmwben is elöl, az MB még elviselhető volt, de a Bmw-ben már minden bajom volt, a lábamból kiment a vér és nem volt hová nyújtózkodni.

Sportülést nem jó az átlag ülésekhez hasonlítani, mert ég és föld a különbség. Összességében tudom ajánlani az Astra G-t, mert teljesen megfelelő.

2015. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már többféle ülésből is készítettem számítógéphez irodai forgószéket (P206, P406, Scenic, Vectra C), de eddig az Astra G vált be a legjobban. Kicsit keményebb mint az átlag, de rendkívül jól tartja a gerincet és nagyon strapabíró. Órákig lehet problémamentesen netezni belőle, pedig komoly gerincsérvvel küzdök. A sport változat, a kihúzható lábtámasszal, gerinctámasszal, még jobb.
2015. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!