Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autógumi csere?

Autógumi csere?

Figyelt kérdés
Autómon (2002-es) még az eredeti nyári gumi van (Good Year GT2). Nagyjából 60.000km-t futott ezzel a gumival, és most nagyjából 6mm es a recéje. Egy nagyon kicsit hajszál repedt, alig észrevehető, nem mélységi repedésű. Érdemes lecserélni, most, hogy már 12-13 éves gumiról van szó, vagy ez abszolút jó lehet még? Kb 2000km-t megyek vele évente ezzel a gumival. Szeretném, ha hozzáértő írna

2015. jan. 29. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

már évekkel ezelőtt le kellett volna...

[link]

2015. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Atya ég!

Az én gumim 2009-es, profilmélység még bőven van, meg se közelíti a kopottságjelzőt, de már most gondolkozom rajta, hogy tavasszal már nem rakom föl.


Csere, most.

2015. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szántóvető ***** válasza:

jól bírja a gumi meg kell hagyni.én is közlekedtem öreg gumival de nem 13 évessel :)

4 évszakosat vennék a helyedben bár az drága..

2015. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt már 2008-ban le kellett volna cserélned! Közveszélyes vagy!
2015. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok! A pótkereket is le kellene cserélném, ami soha nem volt elővéve? Vagy azt pótkeréknek meg lehet hagyni, elég négyet vennem? Hankook K425 ben gondolkozom, mert jókat olvasta róla. Esetleg vélemény erről?
2015. jan. 29. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!