Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus 1-be, első és...

Ford Focus 1-be, első és hátsó ajtókba is 6x8"-os ovál hangszóró való?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 08:20
 1/7 dirtboy ***** válasza:

úgy nézem képeken hogy igen

[link]

[link]


sajnos a ford nem ad a hifire a focus terén,a jó hír hogy ilyen nagy ovál nyílást könnyű átalakítani 16,5cm-es kör hangszóró nyílásának és így befér a 16-os komponens szett amivel máris feljavíthatod a zenei élményt.

hátra be rakhatsz ovált de ne kösd be mert az csak ront a zenén.

2015. jan. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teljesen nyugdíjas rádió hallgató vagyok,kisgyerekkel a hátsóülésen,szóval a gyári hangszórók jók lesznek.:-) Csak most éppen egyik ajtóban sincs 1db hangszóró sem.A neten meg találtam 4db-ot eladót potom pénzért.Ezért kérdeztem,hogy előre és hátra egyforma-e a méret.Köszönöm a választ és a képeket.:-)
2015. jan. 28. 12:21
 3/7 bp1985 ***** válasza:
Lehet kapni gyári mérerűt is, eszkábálni sem kell.
2015. jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bp1985 ***** válasza:
Lehet kapni gyári mérerűt is, eszkábálni sem kell. Újat, nem használtat.
2015. jan. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dirtboy ***** válasza:

ma 09:34


viszont ha jó állapotú a használt akkor azzal jobban jár,gyárilag elég magas érzékenységű hangszórókat raknak a kocsikba amik igazából tudnak szebben is szólni mint a gyári fejről hajtva.

ha vesz egy kb 10-12ezer forintos nagy ovált az tuti sokkal halkabb lesz és csúnyább is lesz a hangja a gyári fejről hajtva.

2015. jan. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bp1985 ***** válasza:
Ford fiesta, 2006, 6x8 ovál, 12.990 ft- os, általad legagyizott lényegesen jobbat szól, mint ami benne volt gyárilag.
2015. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dirtboy ***** válasza:
általános megállapítást írtam,lehetséges hogy a ford extra gagyi hangszórókat használ gyárilag így egy ilyen ócó nagy ovál lenyomja hangminőségben.
2015. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!