Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford mondeo 2008-as évjárattal...

Ford mondeo 2008-as évjárattal mennyire jó választás? Vagy inkább toyota avensis ugyanezzel az évjárattal?

Figyelt kérdés
rohadósak megbízhatók? melyik a jobb?
2015. jan. 22. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobbnak szerintem egyértelműen a Toyota a jobb! Szerintem sokkal megbízhatóbbak mint a Fordok. Ugyan a Toyotának lehet drágább az alkatrésze meg drágább az autó, de nincs vele gond ha karban volt tartva. Mindennek a karbantartás a kérdése. Ha nincs elhanyagolva akkor nincs gond
2015. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nézegettem még az opel vectra c arról mi a véleményetek?


Mert toyotából igazán a corolla és az az evensis az ami jó nagy családias minden.


Vagy családnak megbízható 2mft körül gondolkozok autót venni. Miket mondanátok ami jó? Ezek az autókat mind 1,5-től 2.3m között már találni.

2015. jan. 22. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az mk4 es mondeokkal már nincs sok gond mint a règiekkel volr. Jó választás. Olcsó(bb) ahhoz kèpest jól felszerelt, és megy is mint állat. A karbantartást meg kár szóba hozni mert minden autó meghálálja ha kímèled és karbantartod. Legyen az ford vagy toyota. Azon kívül egyszer minden elromlik, mert fogyasztó világban èlünk nem terveznek semmit örökösre. A dízel kicsit hamarabb mefdöglik mint 1 benzines
2015. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!