Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » PEUGEOT 406 1.9 D SRDT mennyir...

PEUGEOT 406 1.9 D SRDT mennyire megbízható autók?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék a véleményetekre,hogy ez mennyire megbízható autó? Azért kérdem,mert nem nagyon ismerem ezt a típúst,cserbe hagyós a motor,vagy nem?

2015. jan. 21. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég jó autó, vágj bele, ha tetszik. Persze csak ha találsz egy jó állapotút.


A hátsó futóműre figyelj oda, hogy jó-e. 80 ezer a javítása, remélhetőleg ezen azt már megcsinálták.


Egyébként sokkal jobb, mint egy hülye passat.

2015. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A motorral nincs gond, nagyon sokat kibírnak. Szedtem már szét 380e km-t futott motort és semmilyen szemmel látható kopásnyom nem volt a hengerek falán. Én a hátsó futómű hibáról sem tudok. Ez már spirálrugós, lengőkaros futómű, a szilenteken, stabilizátorokon kívül nincs mi tönkremenjen rajta. Inkább a korrózióra kell figyelni! Az alváznyúlványok elöl-hátul, küszöbök alja, elég erősen el tud korhadni.
2015. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,akkor belevágok,mert tetszik,és találtam is egyet,ami szép állopotú,nem rohad,és a motorja ilyen hidegbe is pöc röfre indúlt.

Az első honét tudja hogy jobb mint a passát? Csak azért kérdem ezt,mert a másik autó passát lett volna,amibe gondolkodtam :D

2015. jan. 22. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Elég csak kipróbálnod egyiket meg a másikat, és rájössz.

Amúgy jóval olcsóbb is.

2015. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!