Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Brembo fektarcsak mennyire...

Brembo fektarcsak mennyire megbizhatoak?

Figyelt kérdés

2003-a evjaratu megane-ra lesznek felszerelve.

Sima utcai brembo fektarcsarol van szo.


2015. jan. 21. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha mindkettő Brembo készülj fel, hogy csikoroghat, a régi Mazdámon úgy volt. A mostanira már Textar tárcsát vettem és mivel akkor épp nem volt raktáron textar betét, brembo fékbetéttel lett szerelve és ez így nagyon szuper kombináció!

De a csikorgást leszámítva nem volt gondom a Brembo betét+tárcsával sem...Hozzá teszem a régi kocsinál a volt szerelőm intézte akit már lecseréltem egy jobbra és nem én vettem az alkatrészeket, a másodiknál meg már inkább én vettem és a szerelő is profibb ember.

2015. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kacifántos mondattal csak arra akartam kilyukadni, hogy volt szerelőm azt mondta minden Brembo de ki tudja mit tett bele? A mostani kocsim meg nekem is 2003-as.
2015. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilván a Brembo a jók közé tartozik, és nagyon nem normális, hogy csikorogjon. Mondjuk az kérdés, hogy megéri e, csak annyi az előnye, hogy nem melegszik olyan hamar, ha nem veszel nagyobb tárcsákat, akkor nem sokkal lesz erősebb, mint az eredeti Renault fék.
2015. jan. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Mazda mesternél ahol egyszer vittem a kocsit, ki van írva a falra, hogy hozott után gyártott féktárcsáknál nem vállalnak felelősséget ha csikorog. Viccből tuti nem írnák ki.
2015. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tarcsak brembo, betetek textar lesz.
2015. jan. 21. 12:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A Brembo fékalkatrészeivel nem szokott gond lenni. Van már gyakorlatuk a szakmában, jó a minőségük. A probléma inkább az, hogy mint minden neves márkát, ezt is hamisítják és nem nehéz belefutni valami Brembo-feliratos kínai vacakba, ami méretpontatlan és vetemedik.
2015. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!