Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha szól a riasztóm akkor...

Ha szól a riasztóm akkor lehet hogy csak valami kis kábel szakadt el a duda körül s ezért nem működik?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 02:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Mármint nem szól, de az elakadásjelző villog? Akkor valószínűleg a hangforrás a rossz (gyári dudára van kötve, vagy van neki külön?)
2015. jan. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha szól a riasztód,akkor működik.
2015. jan. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbáljuk tisztázni:


Szóval a riasztód működik, van hangja, de a kürt nem működik az autóban, ha megnyomod a gombját?


A legtöbb riasztónak saját hangjelzője van, ezért semmi köze a jelzőkürt működéséhez. Ebben az esetben inkább a kürt romolhatott el.


Persze van olyan riasztó, ami az autó kürtjére van kötve. Ha a tiéd ilyen, és úgy működik ahogy leírtad, akkor elképzelhető, hogy a kormánykapcsoló romlott el.


Milyen hangja van amikor riaszt? Így csinál, hogy "néé-nóó néé-nóó", vagy így hogy "tűűű, tűűű, tűűű, tűűű"?

2015. jan. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen úgy csinál hogy tűűű... tűűű, tűűű (mélyebb hangon), de ez miért fontos?
2015. jan. 21. 12:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen ha megnyomom egyáltalán nem dudál,s ez nagyon idegesítő volt már pár forgalmi szitunál. Pl. zöldre váltott a lámpa de az előttem lévő nem vette észre mert a telefonját nyomogatta, vagy bejönnek elém a gyorsító sávba stb
2015. jan. 21. 12:04
 6/8 anonim ***** válasza:

"Igen úgy csinál hogy tűűű... tűűű, tűűű (mélyebb hangon), de ez miért fontos?"


Azt hittem érthetően leírtam, de ezek szerint nem.


Ha ilyen hangja van, akkor a riasztó a kürtre van kötve, és akkor elképzelhető, hogy a kormánykapcsoló romlott el.

2015. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
műszaki hibára gyanakszom.
2015. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
uhh :/ rendben végül megnézetem majd valakivel. Köszi a segítséget
2015. jan. 21. 23:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!