Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektromos tükrök az autónál...

Elektromos tükrök az autónál nem működne mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Biztosítékokat nem látom hibásnak. Kapcsolót szétszedtem különősebb hiba semmi. Néztem a kábeleket azon se látok hibát. Meg az ajtóba van igazából annak mibaja lehetne.
2015. jan. 20. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer a sok csapkodástól ment tönkre a motor, második eset, mikor az ablakemelő szerzetet bekapta a kábelt, és a fogaskerekek elvágták.

Ha a biztosíték jó, kapcsoló jó, és a motor bemeneténél kap áramot, akkor csak a motor lehet a rossz.

2015. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


A képen látható kapcsoló van nekem.


Kábelek rendben vannak az ajtóban néztem eddig, de semmi szakadást nem találtam rajtuk. 1 motort találtam az ablakemelőhöz az működik és sztem ez van rákötve a tükrökhöz is. Még azt néztem, hogy az ablakhoz 0.75 kábel megy a tükörhöz 0.5ös ránézésre. A tükörnél a legnagyobb érték is 0.27 volt azaz semmi. az ablaknál kiadja a 12voltot az müködik. Itt is kikéne adni a 12voltot. Vagy összeköttetésbe van valahol máhol a kapcsolon belül és ott nem jön a zul. Másik ablaknál is kiadta az nem muködik :D De ott a kapcsoló rész a rossz sztem.



Most másik oldalt a kapcsoló az nem jó. nem muködik az ablakemelő de ott a kapcsolóval lesz a gond. De ezek nincsenek összeköttétésbe nem? Ha rákapcsolom a bal oldalra azaz a vezetői oldal akkor csak azt muködteti.


Ötlet? Ha valami nem tiszta kérdezzetek.

2015. jan. 20. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
mérd ki a tükörnél hogy egyáltalán,eljut-e odáig az áram!ha nincs multimétered,akkor egy próbalámpa is elég
2015. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szétszedtem a tükröt. Nincs fesz a tükör csatlakozónál én nem találtam. A másik ami a gond, hogy megnéztem a tükör csatlakozóóit. 5 kis pöcköt találtam. 2 a fűtésé és 3 pedig megy a motorhoz. De a megnéztem, hogy közöspontra vannak e hozva és a 3 közül bármelyiket nézem mindegyiknél sípol ez nem gáz?
2015. jan. 21. 15:39
 5/5 A kérdező kommentje:
nos rájöttem hogy az nem gáz és működnek a tükrök :)
2015. jan. 21. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!