Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf IV 1.6 8v MI a véleményet...

Golf IV 1.6 8v MI a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
milyen hibái vannak átlag fogyasztás stb. első autóm lenne. Hallottam rola olyat hogy a váltójuk nem bírja jól hamar cserélni kell ez igaz ?

2015. jan. 17. 11:11
 1/4 Joci_27 ***** válasza:

Alapvetően elég megbízható kocsi, bár ez a motor nem a VW csoport büszkesége, a kissé szerény teljesítményhez kevés nyomaték és relatív magas fogyasztás társul, de nyilván nem versenyzésre akarod használni :)

Nem szoktak velük komoly problémák lenni, viszonylag egyszerű konstrukció, alapvető dolgokra kell csak figyelni (olajcserék, szűrők... stb) Nem tudom honnan hallottad ezt a váltócserés dolgot, de én ilyenről nem tudok. Persze bármit ki lehet nyírni, ha valaki elég kitartó.

Első autónak szerintem nagyon is megfelel.

2015. jan. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy őskövület motor!Cserébe nem igazán hajlamos a meghibásodásra,viszont nem megy jól és mellé még sokat is fogyaszt!
2015. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy nagy szerviz mennyi ennél a kocsinál ? (olaj,szűrök,szíjak)
2015. jan. 17. 11:55
 4/4 Joci_27 ***** válasza:
Szerintem ennél a kocsinál egy olajcsere + olajszűrő, benzinszűrő, légszűrő, pollenszűrő csere kb. 15 ropiban meg is áll. A típus egyik nagy előnye, hogy elég olcsók az alkatrészek hozzá, és szinte bármelyik szerelő meg tudja csinálni, nem igényel speciális eszközöket vagy tapasztalatot.
2015. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!