Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért rángat a kormány? Menet...

Miért rángat a kormány? Menet közben picit rángatózik a kormányom. Ha nagyobbat fékezek, akkor is oldalra elhúz. (Daewoo Kalos 2004)

Figyelt kérdés

2015. jan. 16. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen problémám. Cseréltem az auón 4 felnit és új gumikat rá, kicentírozva mindet, majd elvittem futómű ellenőrzésre és beállítàsra és megszűnt a probléma...

Nem értek az autókhoz, lehet gondolom kormányszerkezeti probléma is(gömbcsukló laza vagy hasonló), legrosszabb esetben nem hinném, hogy 60 ezer ft feletti problémád lenne!

Vidd el szerelőhöz és kérdezz rá!

2015. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gumik nincsenek 2 évesek.
2015. jan. 16. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól még minden évben centírozni kell! Nem igaz hogy ilyet egy autós nem tud!
2015. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy minden évben centírozni kell. Jó, ha 40 ezret mész egy évben, akkor oké. Én nagyon érzékeny vagyok az autó remegésére, de simán elmegy éveket úgy, hogy nincs szükség centírozásra.
2015. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szálszakadt a gumid ez majdnem biztos 1.9 Hdi peugeot Partnerunk van ugyanez volt a jelenség gumicsere és minden oke.
2015. ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!