Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó műszerfalnál elég ha a...

Autó műszerfalnál elég ha a ledeket cserélem vagy komplett számlapokat kell cserélni, ha más színűt akarok?

Figyelt kérdés
Kéket akarok jelenleg sárgán világít.
2015. jan. 15. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha más színű számlapot akarsz, akkor azt kell cserélned, ha más színű háttérvilágítást, akkor pedig a benne lévő LED-eket vagy izzókat, attól függően, hogy mivel szerelték.
2015. jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom, nekem is halványsárga, hátulról megvilágítottam a számlapot led lámpával aminek hideg fehér fénye van, és ugyan olyan sárgán világított.

Engem is érdekelne a téma.

2015. jan. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azt hittem eddig csak a led színétől volt olyan színű amilyen. De vagy ez a megoldás van, vagy az, hogy a számlapok más színűek és sima fehér színnel van megvilágítva. Olyan esetben sztem pedig cserés lesz a műszerfal. Az a baj az viszont nem olcsó:S
2015. jan. 16. 11:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem. Nekem fehérszámlapok vannak. Az egő sárga. Így egy sima led csere megoldja a problémámat:)
2015. jan. 19. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!