Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő megtanulni driftelni?

Mennyi idő megtanulni driftelni?

Figyelt kérdés
Eddig 2napja probálom, de még nem megy csak 1-2 kanyar sikerül jól a többibe túlfordulok, vagy teljesen átcsapódik a másik irányba. Szerintetek mennyi idő lesz mire menni fog rendesen?
2015. jan. 15. 20:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%

Saját köccs! ;)

25 évesen már illő volt..

Egyébként nekem is 328i. :D

Száraz úton is képes keresztberúgni magát

2015. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

én nagyon nagyon sokat gyakoroltam hoba, mig az omegat 1 kirajzolt körforgalomba szepen végig tudtam tenni, körbe körbe, aztan bevallom hoba akar a teszi parkoloba is szorakozok, 2 nap lol, van még időd gyakoroloni :)

majd belejössz, nem kell oktató anyag, attol hogy néztem én is videokat még nem ment jobban...

2015. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"5ös nem a 4es vagyok hanem a 24es...te szerencsétlen kóró.....akkor okoskodjál azt képzelj bele a dolgokba olyat amiről szó se volt.....na csá!"


Na itt én befejezem a társalgást, nem süllyedek le a szintedre :)

2015. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
az enyémre nem is tudnál...mert te az alatt vagy!
2015. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ilyenkor ijedek el egy kicsit az autós közegtől..

Bunkó bmw-sek... Nagyarccal.. áh.

2015. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
utolsó ne általánosíts!a magadfajta emberek miatt tart itt az ország ahol...mert mindenkit egy kalap alá vesztek!
2015. jan. 17. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!