Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menyi ló erőt tesz egy jó...

Sanyika007007 kérdése:

Menyi ló erőt tesz egy jó minőségű sport-légszűrő?

Figyelt kérdés
2015. jan. 12. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
1-2%, nem sokat, észre nem nagyon fogod venni, inkább a hangját
2015. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az összeset.
2015. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Civicen, és 1.0 Swiften általában 750 lovat dob.

Mármint a tulajok ennyinek érzik.

2015. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak Monster matricával, angel eyes-al, és "sportdobbal" együtt működik, ezek összesen akár 100-150 lovat is hozzádobnak :D
2015. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem kell szarkasztikázni én is vettem a dögös kis gépemre egyet még annó sokkal jobban megy úgy értsd hogy kb tövig nyomom a gázt és eléggé bőg a motor meg gyorsul… szóval szerintem jó párat rá tesz.
2015. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja hogy még mindig itt tartunk hogy az autó a "sport" légszűrőtől megy jobban....akkor jó tövig gáznyomást....
2015. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sanyika!

Ne higgyél a többieknek, mert csak féltékenyek a vadul megnövekedő lóerőidre, és nem árulják el neked, az igazi titkot.

Pedig ezt minden lakótelepi suzukis tudja, hogy a sportlégszűrő csak akkor lesz hatásos, ha össze van finom-hangolva, az öntapadós homasitás cápauszonnyal.

2015. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
meg a kék led helyzetjelzővel!!és a kamu légbeömlő matricákkal!illetve a tuning racing sport kormányvédővel!
2015. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!