Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik három bukósisak gyártót...

Melyik három bukósisak gyártót tartják a legjobbnak?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem nekem egyzser a shoei, arai és a suomy vagy sharkot mondták, csak nem emlékszem.
2010. febr. 6. 12:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen, az AGV nagyon jó. Schubert kiemelkedő a sorból, de aranyárban mérik (biztonság megfizethetetlen!).

Amit próbáltam, jónak éreztem és árban is megfelelő az a HJC.

Most persze Nitro N1700-asom van :)

Válogathatsz kedvedre.

2010. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én elég rég óta motorozok. AGV-m van. Ugyanaz a modell, mint a Rossinak. Ez sem kevés pénz, de ha megtehetném, Shoeit vennék, vagy Arait. Utóbbi kettő japán gyártó, az AGV olasz. Még jónak tartom a Nolan-t, ez által az X-Lite-t, mert ez a Nolan-ból vált ki. Talán még a Suomy-t... Bár az nyomta a fejemet. Ez persze nem a sisak hibája, hanem minden gyártó más fejformára gyárt.

Lényeg, amit okvetlen tisztázni kell: Vannak a műanyag héjas sisakok, ezek a legolcsóbbak, és a leggyengébbek. Aztán a kevertszálas (kompozit) sisakok, ez középkategória. És a topp, a karbon-kevlár ötvőzetből készültek. Ezek 100.000 forint környékén indulnak.

Még egy robogóhoz is érdemes legalább egy kompzit sisakot választani (AGV-ből ezek olyan 40-50ezernél indulnak), a műanyagok nem sokat érnek, nem beszélve ha az ember egy nagyobb teljesítményű motorral jár.

2010. febr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Schubert, AGV, shoei, vemar
2010. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből a négyesből a Vemart vegyük ki, egy lapon nem említhető a három csúcs gyártóval...
2010. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
jó a vemar nem jó annyira de olyan szép grafikájúak vannak köztük, nekem am schubert c3-om van.
2010. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jó a Schubi is, egyik barátomnak van, az a fajta, amiből le lehet hajtani belül egy sötétített plexi darabot. De amiért megvette - hogy a Schubert nem szelel - az nem jött be, mert ugyanúgy huzatos neki, és nem tudják beállítani.

Nekem AGV Ti-tech van. Abban is egy orkán van hosszabb nagyobb tempók alatt...

2010. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!