Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire veszi igénybe az...

Mennyire veszi igénybe az autót a téli driftelés?

Figyelt kérdés
Kímélni szoktam az autómat. De amikor leesik az ónos eső és mindenhol tükörjég van miért ne lehetne szórakozni egyet egy nagy üres parkolóban? Árt az autónak ilyenkor a fok keresztbe csúszás, forgás, pörgés?
2015. jan. 9. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

egy autónak minden árt,ha használják,akkor attól kopik,a driftől is kopik,meg minden mástól is ,

-magyarul nincs semmi ami használna neki

2015. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tényleg? Na ne mond!

Akkor ennyi erővel 2-esben is lehetne menni autópályán 110-es utazótempóval, mert ígyis-úgyis árt az autónak. Amugy nem az volt a kérdés hogy árt-e az autónak, hanem az hogy mennyire veszi igénybe, szóval ezt benézted!

2015. jan. 9. 18:45
 3/10 anonim válasza:
0%
Árt.
2015. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
na hát ha te vagy olyan hülye,hogy az ónos esőben a sík jégen akarsz "driftelni",akkor sok sikert meg szép életet!meg remélem így a drift témánál egy első kerekes autóról beszélünk!
2015. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értelmezzétek már a kérdést, istenem ennyi autistát.
2015. jan. 9. 18:50
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
megint egy h...e kérdező
2015. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

BMW-s vagyok, nagyon sok embertől kérdeztem ezt a kérdést. Kímélem én is. Mindenki azt mondja, hogy csináld meg 1x betonon, vagy csináld meg 200x hóban. Kb ugyan annyi kárt teszel benne.

Télen, mikor havon/jegen mész, nem kell padlózni a gázt, hogy forgassa a gumit, nem feszülnek olyan mértékben a lengőkarok, a kasztni, a váltó és motortartó bakkok, egyszóval kíméletesebb verzió, mint száraz aszfalton.

Én mikor megyek a havon, 2-3ba, kicsit rálépek a gázra, félrehúzom a kormányt, és megy ki a hátulja. Onnantól apró gázfröccsökkel és finom kormánymozdulatokkal korrigálom. Bizonyíték az is, hogy kb 10-20 km/h-val haladok, és a víz alig melegszik be. Normális tempónál 70-80 körül, mikor elindulok hideg motorral, gyorsabban melegszik.

Szóval nem, nem terheled iszonyatos mértékbe.

2015. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
És még a BMW-s válaszolók a hülyék meg a nyomorultak mi?:) Kész vicc. Egy normális kérdésre nem tudtok választ adni.
2015. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
BMW-éském azért az szép is lenne ha a drift csak a lengőkarokat, a kasztnit, a váltót és motortartó bakokat vennék igénybe,és azokat is csak úgy hogy feszítik!!!
2015. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt hittem hogy minden nethuszár a torkomnak fog ugrani, de visszatért a reményem. Jó páran abszolút nem a kérdésre válaszoltak, és még én vagyok a hülye... Kedves 4-es. Áruld már el nekem hogy a francba halnék meg egy parkolóban??? El sem olvastátok a kérdést. Csak annyit láttatok hogy valaki szórakozni akar, fikázzuk le hogy elvegyük tőle a kedvét. Meg nem tök mind1 milyen autóm van? Miért csak az szórakozhat akinek hátsókerekes autója van? Egyébként meg nem igen hiszem, hogy tükör jégen amikor kéziféknél 10-szer többet csúszik az autó mint alapesetben száraz betonon, az annyira árt neki. De gondoltam azért megkérdezem, bocsánat!
2015. jan. 9. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!