Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Golf IVesbe milyen gyári...

VW Golf IVesbe milyen gyári hangszórók vannak?

Figyelt kérdés

Golf IV Editionom van. Az elejébe van komponens szett.

Ez milyen márkájú és milyen teljesítményű?

Én szerintem a gyári hangszórók közül az egyik legjobb.

És a cseréjén gondolkodom, csak nehogy vegyek drága pénzért és ne legyen jobb :D



2015. jan. 4. 11:29
 1/3 dirtboy ***** válasza:

pedig a gyárirendszert bizony bőven van hová fejleszteni.

szerintem első körben hagyd ott a hangszórókat ha tetszik a hangja és csak az ajtókat bitumenlappal szigeteled,már attól eléggé fel javul a hangszóró hangja.

ha többre vágysz akkor második körben egy erősítőt dobnék nekik,ha új szettet vennél akkor ugyan csak kell erősítő tehát mindenképp szükség lenne rá.

ha még szigetelt ajtóval és erősítőről hajtásnál is többre vágysz na akkor jöhet a jobb komponens szett beszerelése.

2015. jan. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem Blaupunkt vagy Philips és 80 watt-os.
2015. jan. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerezz egy normális fejegységet és egy pár nagyovált, abból is a kisebb teljesítményűek között keresgélj. Gyári első szettel olyat fog szólni, hogy nem akarsz majd többet. :)
2015. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!