Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van fehér hab csak a nívón?

Gyuuka kérdése:

Miért van fehér hab csak a nívón?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az lenne a kérdésem hogy ma olaj szintet akartam ellenőrizni és meglepetten láttam hogy fehér habos a nívóm,de csak a nívó ha leveszem az olajbeöntőt ott semmi hab a vizem nem forr nincs benne olaj nem is fogy tehát kizárnám a hengerfejtömítést de akkor mi lehet??Köszi a válaszokat

2014. dec. 31. 13:32
 1/6 mrtechnikus ***** válasza:
Sajnos csak arra tudok gondolni, hogy hengerfej a hibás!
2014. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak rövid városi használatban van az autód, akkor ez előfordul. Nem feltétlenül hengerfej.
2014. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy töltöttem utána tegnap és fogalmam sincs milyen olaj volt benne lehet hogy a kettő nem passzol?
2014. dec. 31. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló leírta. Ha sokat használod az autót rövid távon és nem tud az olaj rendesen felmelegedni, előfordulhat. Ilyenkor egy nagyobb távú kocsikázással a probléma megszűnik.
2014. dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, ilyet az olajpncsolás is okoz. Az újávet kezdd egy olajcserével. Nézz be még az olajbeöntőn lámpával, hogy ott milye színű olaj van rátpadva az alkatrészekre, de csak ha járattad kicsit a motort.
2014. dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ott nincs fehér trutyi ott minden rendben van csak nívó olyan az olajbeöntőnél semmi gond
2014. dec. 31. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!