Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ETZ 250 est vehetek egy 15...

ETZ 250 est vehetek egy 15 évesnek földútra?

Figyelt kérdés
simsonja volt meg 125 ös crossmotorja 15 lovas meg elég jól motorozik

2014. dec. 26. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem vehetsz,mert nem vezetheti.
2014. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
46%
Sajnos nem!A földút a KRESZ-ben útnak minősül.A Rendőr ugyan úgy megállíthatja,igazoltathatja!Nem ajánlom,hogy kiengedd A-s jogsi nélkül.De végső sorban a szülő felelősége/felelőtlensége.
2014. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Nyilván nem az apja vagy egy 15 évesnek, akkor tudnád, hogy butaságot kérdezel.


Inkább te vagy a 15 éves, aki megpróbál apu nevében kérdezni!


Vegyél! A 250-es nem földútra van, de te tudod, hiszen tud motorozni, és 125-ös krosszmotorja volt!

2014. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
tulajdon képen egy koporsót is vehetsz melléje!!
2014. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vehetni vehetsz, az már más kérdés hogy hivatalosan nem használhatja. de ha a krosszal elegy, akkor ezzel sem lesz galiba. a többiekkel meg ne foglalkozz, csak irigyek. max fizeted a bírságot ha megfogja egy rendőr.
2014. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Én ismerek 15 éves fiút, amelyik olyan vézna, hogy egy Simontól is félteném, de ismerek olyat, amelyik olyan, mint egy 20 éves, és vezetett már 250-es crossmotort is, nem is akárhogy.

Te ismered a képességeit. De amúgy a 250-es ETZ visszalépés lesz neki a 125-ös cross után, úgyhogy nem kell aggódni :)

2014. dec. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia!


Én 12-éves vagyok. 6 éves korom óta motorozok!Én már mentem nagy motorral is, de szerintem 250-es még neki nagy lesz. Vegyél neki egy 125-köbcentiset. Bőven elég.


Ha segítettem szívesen,ha nem akkor bocsánat hogy megszólaltam.

2014. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sziasztok már megint én!


Ha olyan jól motorozik az a gyerek,akkor hazai terepen verhetetlen!Átmegy egy-két árkon és a rendőrök ott is maradtak.Ha meg megfogják kilopta a motort és kész.

2014. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban volt 125 ccm-es cross motorod akkor tudhatod hogy megeszi az ETZ 250-et reggelire. A 15 Le a magyar korlátozások miatt van, valójában az a duplája vagy több mint a duplája. Bár mondjuk ha ezt magadtól nem tudod akkor kezdek kételkedni hogy valóban volt e neked cross motorod, nem lehet hogy csak egy simsonnal toltad? :) Annyit elárulok hogy földúton egy 125-ös poweres gép igen csak tud meglepetést okozni, főleg annak aki csak műúton tolta előtte. Az pedig hogy elég jól motorozol, azt már akkor mondhatod amikor legalább 10-12 év van mögötted, általában az "elégjól motorozok" és "600-as gyorsaságit vettem" fazonok szoktak 20-as éveik tájékán a túlvilágra költözni.
2014. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!