Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon fontos! Van egy 250ccm...

Nagyon fontos! Van egy 250ccm Mz trophy-m és alkatrész hiányban szenvedek a motorral nincsen semmi baj olyan mintt egy Doxa de honnan tudnék alkatrészeket?

Figyelt kérdés
de jó lenne ha be tudnék tárazni alkatrésszel mert nem merem 60 -70 től jobban küdeni pedig szeretnék vele menni 90 110-is 1x 2x de nem minndig sajnálom nem akarom hogy elromoljon mert szeretem legjobban egy komplett bloknak örülnék..de azt nehéz találni . és mék a legjobb 2 ütemü olajadalék mert én sthil-t használok 20:1 keverékkel meg a repsol-t szintén 20:1 mikor méket.
2010. febr. 3. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó kis mz trophy :)) Imádtam.Ez még a 4gangos vékony telós,vagy 250/1es?Milyen szinű?

Alkatrész kéne?Hááát pl Bp. a VI.ker Zichy u.ban van 2 motorbolt is,ott minden van a régebbi 2ütemű motorokhoz.

2010. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
250/2
2010. febr. 3. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Vatera,stb.Az a baj gyári cucc boltban elég ritka a kisipari meg gagyi.
2010. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az 1:20-s keverék az durva a gyár is 1:50-eset ír olyat használj olajosabbal nem lesz jobb sőt eldugul a kipufogó stb....
2010. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az ha eldugul a kipufogó az nem baj meddig tart levenni és kipucolni .. max 2 óra és egy ijen régi motronál az a jó ha oljaban uszik és minden mozgó alkatrészét keni az olaj.. a gyertya ha bekorolódik az sem gondd ijeneken nem szokttam fentt akadni..
2010. febr. 3. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:
rosszul gondolod amúgy a kipufogót nem lehet szétszedni és csak úgy kipucolni mivel nem szedhető szét max kiégetni ami a króm elszíneződésével jár stb stb igaz hogy 2T de akkor is olvasd el a szervíz könyvét vagy az MZ-Hogyan tovább? című könyvet abban is leírják még bejáratás alatt sem szabad 1:50-nél olajosabb keveréket eleve így találták ki őket ehez a keverékhez.De a te dolgod olyannal használod amilyennel akarod...de így csak többet ártasz neki...
2010. febr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Látogass el a www.mzlcubhungary.com weblapjára, regelj és a piactéren nagy eséllyel találsz jó állapotú, korrekt árú ES250/2es blokkot és egyéb alkatrészeket, akár kiegészítőket is.
2010. febr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 korcs válasza:

Na a 250/2-es és 250/1-es trophynak 1:33 a keverési aránya gyári adatok szerint és nem 1:50 vagy 1:20...

De, aki nem hiszi itt nézzen utána: [link]

Másrészt veterán börzéken és vaterán is van eladó alaktrész trophy-hoz.

2010. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!