Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda MTX 80 RII típusú...

Honda MTX 80 RII típusú vízhűtéses motort megéri 100 köbcentisre fúratni? (többit leírom)

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül ez a művelet dugattyú nélkül munkadíjjal, mindennel együtt? Emellett milyen újítások szükségesek a legjobb teljesítmény és a biztonságos használat érdekében? Amiket tervezek:


- új PROX hajtókar szett

- PROX felső tűgörgő

- új szimering szett

- új tömítés szett

- karburátor teljes körű kitakarítása (gyári Mikuni)

- power szelep kitakarítása (jelenleg nem nyit ki mindig)

- kipufogó kitakarítása, szétszedése

- légszűrő kitakarítása


A másik kérdésem, hogy a motor csapágyazása (SKF) mennyibe kerülne kompletten? Minden csapágyra értem.. Amiket leírtam ezek mellé még kell valamit csinálni? (Egyébként tudom, hogy nagyon kéne a nagyobb karburátor, de jelenleg nincs rá keret..)


2014. dec. 24. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
ha poweros, akkor az nem 80-as hanem 125-ös. ja meg az nem power szelep, hanem valami vákumos nyomatékkamra ha jól tudom.
2014. dec. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2014. dec. 25. 00:44
 3/7 anonim ***** válasza:
attól hogy oda van írva hogy power, még nem powerszelepes.
2014. dec. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindegy, akkor nem power szelepes. Viszont akkor érdemes fúratni 100-asra? Meg ha nem power szelepes akkor miért nem pörög ki 6.-ban 5000 fölé? A motor általában 4000-5000 között szokott egyet rántani, azt hittem akkor nyit a power..
2014. dec. 25. 13:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó, ezt a témát zárjuk le, tényleg nem poweres, ATAC vezérlés.. Na de visszatérve a kérdésemre kérlek válaszoljatok mert aktuális a téma és minél előbb túl szeretnék rajta lenni!
2014. dec. 25. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:
ahogy olvasom, elég neki egy javítófúrás is.
2014. dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja, meg belezd ki a kipufogót, decsak a rezonátort.
2014. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!