Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elfolyt az olaj. Szerintetek...

Elfolyt az olaj. Szerintetek rendben van?

Figyelt kérdés
Szisztok tegnap történt ,hogy felütöttem a kartelt(olajteknő) magyar utak ezuttal is köszönöm magyar utak! :@ elkezdett ugye omleni az olaj kb a kocsival elmentem meg 50m ert utanna lattam meg a csikot... Na iszkiri haza 100m még pluszba ömlő olajjal!! Olajlámpa nemvillant fel semmi.... Szerintetek tudtam valami kárt okozni a kocsiban?? 1.9pdtdi aszmotorkod 180e km el koszi es kellemes unnepeket!

2014. dec. 24. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
150 m-en nem okoztál semmi problémát.
2014. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy annyi idő alatt gond lenne, annyi olaj még bőven volt a rendszerben, hogy ne kerüljenek a kritikus helyek szárazra.
2014. dec. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%

Ha volt még olajnyomás - és volt, mert nem gyulladt fel a visszajelző - akkor nem tettél kárt a motor többi részében.


Kis megjegyzés: olyan szó, hogy kartel nem létezik. Vagy kartell [link] , vagy karter, ez utóbbi jelenti az olajteknőt (a feltaláló, J H. Carter nevéből származik).

2014. dec. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ganxsta Zolee és karter
2014. dec. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!