Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sima Golf V vagy GTI?

Sima Golf V vagy GTI?

Figyelt kérdés

Tetszenek az 5ös Golfok, de kicsit extrábbak szeretnék. Csak benzin játszik, színre fújva, fullos felnikkel.


Normális felszereltségben, esetleg színre fújva, már 1,6M körül van + új garnitúra felni. 2M fölött pedig már kapok GTI-t is.


A kérdés: érdemes e rászánnom a pluszpénzt GTI-re?

-nincsenek széthajtva?

-mennyivel drágább a fenntartása?


2014. dec. 15. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor éri meg neked a GTI, ha szereted nyomni a gázt. Ha minden szabályt szeretsz betartani, akkor kár GTI-t vegyél.
2014. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
persze, szeretem nyomni. ezért is szeretnék egy optikailag szebb, benzines gépet. mind teljesítményben, mind külsőleg jobban szimpatizálok a GTI-vel, tehát tudom értékelni az előnyeit. Csak nem tudom hogy ilyen téren mennyi + költség van a mindennapokat illetően, vagy esetleg csak egyszer kell mélyebbre nyúlni a zsebemben, a vásárlásnál.
2014. dec. 15. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

színre fújva, fullos felnikkel.


ez legyen a legfontosabb.

az egyhat benzinnél kicsivel drágábbak lesznek a gétéji cuccai.

2014. dec. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!