Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3 gyári hangrendszer...

Audi A3 gyári hangrendszer probléma, mit lehetne vele kezdeni illetve mennyibe fájna? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Egy 2005-ös A3-asról van szó, Concert fejegységgel. Történt vala, hogy sikeresen belementem egy közepes mélységű kátyúba, aminek következtében a fejegységnek azon fémrésze, aminek segítségével ki lehet szedni a keretből, letestelt a nyákkal és elfüstölt (még régebben a márkaszervízben bütyköltek valamit vele, szerintem ott hajlították be ilyen szépen azt a fémet. A fejegységnek nincs baja, de jelenleg csak a hátsó hangszórók működnek, és ha minden igaz az elsők sem égtek ki, csak az erősítőnek azon részével van a gond, ami leosztja a jelet az elülső hangszóróknak. Bocs, hogy konyhanyelven fogalmazok de nem nagyon értek hozzá :)

A kérdés az lenne, hogy előreláthatólag mennyibe fájna nem márkaszervízben a megcsináltatás, ill. tudtok-e ajánlani bárhol Bp-en egy korrekt erre szakosodott szervízt, ami nem túl átverős :)


2010. febr. 1. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a márkaszervízben próbáld meg garanciásan elintézni a dolgot ha ők mókoltak vele valamit!

Ha égett szag volt a kocsiban lehet csak a nyomtatott áramköri rész égett meg,de lehet a végfok két csatornája szállt el,sok minden lehet:-(

A márkaszervíz felé jelezted-e hogy az ő javításuk után ez a probléma lépett fel?

Milyen hangrendszer van az autóban?

Remélem sikerül megoldani a problémát,ha valamiben még tudok segítek!

Üdv!

2010. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!