Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 70-es robogó 50es papírokkal?

70-es robogó 50es papírokkal?

Figyelt kérdés
Nos, gondolkoztam az alap 50es robim 70esre tuningolásán, kicsit erősíteni akarom. Mindenhol azt olvasom 125ös robi 50es papirral a gáz, de mi van a 70essel? Azzal nem nagyon foglalkoznak a rendőrök?
2010. jan. 31. 22:54
1 2
 1/20 anonim válasza:
Figyelj nekem is van robogom sőt hangteknikát is szereltetek bele.Rengeteg haverom ugy csinálja ahogy leirta de szerintem nem ér meg,mert ha egy robibol kiakarod huzni a 120-at akkor az minimum 300ezer ft
2010. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem fulltuningot akarok, henger+kipuf meg varió max, tovább nagyon nem érdemes mert akkor 300nál lehet kikötni valóban.
2010. jan. 31. 23:06
 3/20 anonim ***** válasza:

Hali!

Szerinted, ha kicseréled a gyári 50-es hengert/dugót gyári/tuning 70-esre (pl. Suzuki, Aprilia stb) azt hogy nézi meg akármilyen rendőr is?? Képtelenség megmondani anélkül, hogy meg ne bontaná, és lemérné tolómérővel a furatot. Gondolom ilyet még te sem hallottál. :o) Én még csak olyan emberről sem hallottam, aki hallott volna ilyet! :) Mindamellett, hogy szabálytalan, nem lehet életszerű módon lebuktatni.

Üdv.

2010. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
mivel 2 éven belül rendszámozzák és ezért felesleges baszogatni mert nem megy majd át a műszaki vizsgán
2010. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

kutyából nem lesz szalonna tartja a mondás.

Máskor kérj\vegyél számodra megfelelőbb erősebb kávédarálót

2010. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Fene fog foglalkozni vele, de fogasztásba utól kell érd zsebbel. Nekem hasonló felszereltségü robogóm van, 6-7 litretet eszik. Jobban jársz egy 125 ös motorral, ez személyes tapasztalat.
2010. febr. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen a 70-es hengerszetten gyárilag van bele ütve a 49cm3, így tényleg csak akkor tudnak megfogni,ha valaki szét nem szedi megméri,és kiszámolja a cm3. (kisképek alatti 3 ik sor nagyon találóan fogalmaz)

Az is fontos hogy 45km/h nál ne tudjon többel menni "hivatalosan", ez is feltétel nem csak a cm3.

De van olyan kütyű is ami leszabályozza a motort,ha egy tiltó elektronikát is raksz bele,...egy gomb nyomás és nem megy 45-nél többel a robogó.

2010. febr. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Átgondolom a dolgot:)
2010. febr. 1. 09:36
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha ezt akarod csinálni, akkor a kipufogót ne boltba vedd meg, mert semmit sem ér. Terveztesd, meg árba picit több, de legalább hasznos. A boltba kapható kipuff nincs a mocidhoz hangolva, ergo nem tölt vissza.
2010. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
terveztetni... xD na jó vicc.. ráköltessz pár százezret. Karburátort szokták a rezonátorhoz hangolni...
2010. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!