Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek nem gusztustalan...

Szerintetek nem gusztustalan ez a sok fekete lemezfelni télen?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy tél van, de az még nem indok arra, hogy 5 hónapon át csúnya kerék legyen az autón. Miért nem tesznek rá egy dísztárcsát legalább? Nyáron van igény csilli-villi alura, télen már tök mindegy csak guruljon? Nem fura ez kicsit?
2014. dec. 7. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák. Nekem nyáron is a "gusztustalan" verzió van fent.

Egyébként praktikus okai vannak, hogy miért acélfelni van fent télen.

2014. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem rasszista kérdés ez egy kicsit?… Mi az, hogy a feketék gusztustalanok?
2014. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azigen :D Ez már kérdés... Ízlések és pofonok szólásról hallottál már? Valakinek az tetszik. De van, akinek csak arra futja. Van aki pont leszarja. stb stb.
2014. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert a legtöbb alufelni nembírja a sós latyakot. Ha van egy kis karc a felnin, akkor elkezdi ott marni a só, és pár év múlva vehetsz másikat.
2014. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nem gyári dísztárcsák rohadt csúnyák.

A gyári meg elég drága még használtan is, így marad a pucér lemezfelni. Amúgy egy szélesített lemezfelni nekem jobban tetszik, mint némelyik könnyűfém társa.

2014. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hijj, nem nagy itt a liberalizmus? Itt már a fekete felni is rááássszizmus? Holnaptól nem lehet kimondani azt a mondatot hogy füstöl a kémény?
2014. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"nem indok arra, hogy 5 hónapon át csúnya kerék legyen az autón"

Ezt meg hogy érted? Miért, arra mi az indok, hogy az ember télen egy szép felnit csesszen szét, padkázzon le, marasson szét a sólével?

Nem rólad szól a világ, és arról, hogy a kicsike lelkecskéd nem bírja elviselni, hogy a busz ablakából csúnya fekete lemezfelniket kell nézegetned.


Rövidebb válasz: Közöd?



Majd amelyik kocsit te vetted, te tankolod, és te veszel rá mindent, azon (ás csak azon) olyan felni lesz télen is, ami neked tetszik. Vagy olyan, amilyet tudsz venni a bontóban télire...

2014. dec. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Wadmalac ***** válasza:

Khm, sajnos nem tudom megoldani az esztétikai problémádat, nekem nincs egy darab lemez felnim sem. Kocsit aluval vettem.

A nyári 17" alu, fekete. A téli 15" alu, fekete. A télit a járdaperemektől megmenti a /65, a hólé-maródástól meg a két réteg alvázvédő festék.

Amúgy a kocsi is fekete. Matt fekete.

Eddig nem tudtam, hogy ez gusztustalan. :D

2014. dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A matt fekete menő. Főleg béembén.
2014. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Wadmalac ***** válasza:

Ez éppenséggel egy rönyó.

De ötös bömösnél kicsit nagyobb, szóval annyira ez sem mutat xarul. :)

2014. dec. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!