Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 500 ezerig milyen autot...

500 ezerig milyen autot ajanlatok? Feltetelek lent.

Figyelt kérdés

Benzinesbol kicsi porgos kene ami birja is. Opelbol az 1.4 kilove mert a 8 szelepes gyenge a 16 meg eszi az olajat.

Gondoltam 1.9 tdi motoros seatokra skoda meg golfokra.

benzinesbol tetszik a honda 1.4 d14 motorkodos civicje. Kis lokterfogathoz kepest 90 lo es konnyu elegge "tuningolni" (d15 vtec henegrfej elektronika leomlo es kesz) raadasul olcso is


2014. dec. 5. 02:06
 1/10 Krisztián120 válasza:
Ha tudsz alkudni, vagy radobsz esetleg egy keveset tudsz venni egy Audi a3ast. 1.6 benzin nem egy erogep, de el lehet vele menni. Tapasztalatbol mondom jo kis auto, persze az enyem osztrak import:)) egyeb kerdesed van ird ;)
2014. dec. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hát én a helyedbe még gyűjtenék! Én is 18 éves koromba nézegettem állandóan az autokat! Azt vettem észre ami 500 k alatt van (Pl amit az előző kommentelő írt hogy Audi A3) Abba van Pl 150 000 KM! És ha megveszed sajnos nem tudhatod meddig fogja bírni,én is szerettem volna 600 ezerért egy tuning golfot,de több ismerősöm,haverok,és autószerelő mondta h ne vegyem meg! Vártam 1 évet amire összeszedtem egy kicsit magam pénzem (igaz külföldön, vettem de sikerült egy fekete golf Iv-est venni fekete színbe 1,1 M Forintért!:) 98-as 35 000 KM (Az új motorral lett annyi menve vele) :) Teljesen szép külső,szép bőr ülés,kis Elecronika beépítve imádom :) De persze eszik rendesen szóval arra is figyelj vásárláskor! Én a helyedbe várnék még de te tudod!:) Hiába mondják sokan h pl az audi bírná 300 000 kmig,de nagyon kevés autó kb 0,1% éli meg a 300 000 Kmel hogy nem kell szervízbe menni (Ismerősom skodája se volt soha és már lassna megközelíti a 250-et) Mondjuk vigyáz is rá...
2014. dec. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előző, nem kell ám mindent elhinni :) Hozd el a 35 000 km-es autód és délutánra csinálok belőle neked újat, 0 kilométereset. Az meg, hogy sok a 150 000... Valószínű a tiedben is van már annyi. De, hogy a magyar autópark 90%-a 200 000 km körül jár, az is biztos. Az más dolog, hogy mennyit mutat a kijelző.
2014. dec. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

a 2-es egy az egyben egy lüke!


egy autónak normál használat és karbantartás mellett MINIMUM 300E km-t simán el kell mennie anélkül, hogy megbontsák a blokkot! ezért sem a km órát kell nézni, hanem az ÁLLAPOTOT! egy 50E km-t futott pizzás kocsi, sokkal rosszabb állapotban lesz, mint egy másik kocsi amelyik 200E-t futott autópályán.


-F-Astra 1.6 8 szelep

-Swift 1.6

-Mazda mx 3

-Opel tigra

2014. dec. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem direkt nem kéne első nekifutásra így egy drága 4-es golf mert amint levizsgázom (2év) az azt követő kezdő fizetésemből képes vagyok venni 1 éven belül egy 535d bmw-t
2014. dec. 5. 11:03
 6/10 anonim ***** válasza:
kezdődik...
2014. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
micsoda? Nem a levegőbe beszélek és nem nagyfiúskodni akarok. most suli mellett elkezdek dolgozni addig míg tart a képzés. Utána 2 évig maradok hogy szerezzek tapasztalatot és van hátszelem rendesen. Utána külföld és kell 1 kocsi arra hogy pályázzak x kilométert évente.
2014. dec. 5. 14:02
 8/10 anonim ***** válasza:
magyarul csak a hármagulf, és a kivik jöhet szóba?
2014. dec. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem. más is.
2014. dec. 6. 01:09
 10/10 anonim válasza:
Előző, nem kell ám mindent elhinni :) Hozd el a 35 000 km-es autód és délutánra csinálok belőle neked újat, 0 kilométereset. XD De ha egy Bmw-t vesz valaki,és Bmw szervízbe viszi csináltatni bármi baja van átnézeti,akkor felírják ott h mennyi Km van benne! Szóval hiába álíltod vissza 0-ra ha utána nézel,hogy igazából mennyi van benne xd
2015. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!