Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni ezt az autót?

Figyelt kérdés

Mazda 6 Sport 2.0 CD DPF

Most egy Mazda 3-om van és nagyon meg vagyok vele elégedve ezért gondoltam,hogy maradok a márkánál.

Szerintetek a belinkelt autót megéri megvenni?Vagy ebben az árkategóriában mit ajánlotok?


[link]



2014. nov. 30. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nekem tetszik, jónak tűnik, egyedül kicsit a kilométert sokkalom benne ennyi idős korára, de ettől függetlenül azért még jó autó :)
2014. nov. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Megéri.
2014. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Igen,szerintem is.pláne,hogy diesel

ez itt a lényeg.

2014. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyben van a kocsi. Szerintem vedd meg.
2014. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Középút ***** válasza:

Én nem vennék 295 ezer kilométerrel dízelt, ráadásul két barátom dízel mazdája is motorhibás lett majdnem egyformán kb 3 évesen még 200e km alatt.

Amúgy tényleg szép állapotban van. Nekem is ilyenem van csak picit öregebb, kombi, benzines és én is kintről hoztam tutibiztos 125 ezer Km-vel és olcsóbban. A kettő küzt most is a meglévőt választanám, mert nem járok annyit, hogy fogyasztásban megtérüljön az árkülönbség és félek a dízel motorok élettartama és javítási költségétől.

2014. dec. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!