Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Induláskor visszaesik a...

Induláskor visszaesik a fordulatszám, elhalványulnak a fényszórók mi lehet a bibi?

Figyelt kérdés
Opel astra caraván G 1.6-os 2005-ös évjárat benzines autó. Induláskor amikor felengedem a kuplungot a fordulatszám visszaesik 1000-röl 800 körülire. Fényszórók elhalványulnak. Le szeretne fulladni, néha le is fullad. Úgy kell játszani a kuplungal és a gázzal , hogy elinduljon. Ha sikerül elindulni gyenge gáz adáskor tényleg csak nagyon gyenge egyenletes gáz adáskor kb 1010-as fordulatszámnál elkezd rángatni. Egyesbe és kettesbe is ennél a ford. Számnál. Sima egyenes úton nem emelkedőn!

2014. nov. 28. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de... áhh inkább nem kötök bele.
2014. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát, ha segíteni nem tudsz, vagy nem akarsz akkor tényleg ne kötögess.Ha csk okoskodni szeretnél inkább tartsd meg magadnak amiatt ne ragadj billentyűt!!Ha tudsz és akarsz is segíteni szivesen veszem és megköszönöm.
2014. nov. 28. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést ugye trollkodásnak szántad?
2014. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most komolyan nem értelek titeket.Itt mi nem világos?Csak ugyanazt tudom leirni mint a fentiekben.Amikor elindulok szeretne lefulladni és rángat. Három szakszervízben voltam vele, mindenhol csak találgattak.Talán kuplung talán valami más.Szivesen szétszedik a kuplungot 75.000-ért de ha nem az a baja akkor ablakon kidobott pénz.Gondoltam talán valaki találkozott már ilyen típusú problémával és tud segíteni, vagy legalább ötletet adni!! Nem fikázni meg piszkálni. Van elég bajom ezzel így is.És nem nem én vagyok a béna aki nemtud elindulni 1 autóval. 25 éve vezetek, letekertem már 500.000 kilométert.
2014. nov. 28. 22:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Na jólvan.

Béna vagy képzeld. Nem a vezetés miatt, hanem mert elhiszed hogy egy kuplungot 75000-be kerül szétszedni.

Ha ez megnyugtat az én 1.4 G Astrám is rántgat elsőben és másodikban.

2014. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg azt mondták kuplung tárcsacsere anyagköltsèg kb 100.000 munkadíj 6 munkaora.Szakszervíz elkérnek egy munkaóráèrt 11500 forintot.Ez viszont sajnos nem nyugtat meg hogy más autója is rossz. Nemgondolom hogy ugy építették meg ezeket az astrákat hogy rángassanak.Valami tönkrement benne.Persze azèrt köszönöm választ.Szèp napot!
2014. nov. 29. 07:48
 7/8 anonim ***** válasza:
De azt nem mondták, hogy elinduláskor a gázt is kell nyomni?
2014. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lehetséges hibaokok más fórumokról.Idebiggyesztem hátha segít másoknak a jövőben.


1.egr szelep kiiktatása.

2.talán fals levegőt szív.

3.üzemanyagnyomás.

2014. nov. 30. 10:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!