Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rádió akski csere után?

Rádió akski csere után?

Figyelt kérdés

[link]



Ugyan ilyen rádió van az autómban és aksicsere után kódot kér! Ha valaki tudna segíteni megköszönném. a rádiót nem tudom kivenni. fogalmam sincs hogy kell.


2014. nov. 27. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek szerelnéd ki a rádiót? Írd be a kódot és kész, persze ha van hozzá.
2014. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. nincs kódom ez a baj. Használt kereskedésben vettem a kocsit. átnyálaztam a papírokat de nincs. szervízkönyv nincs. azért kellene kivenni, mert a sorozatszám alapján lehet kideríteni a kódot. nekem az a szám is elég lenne.
2014. nov. 27. 21:41
 3/5 Pandas74 ***** válasza:
Nem tudom megnyitni a linket,mert a mobilnetem lassu...de nekem is fordom van(97 mondeo td)gyari radioval.letezik kiszerelo szerszam a radiokhoz,ez nyilvan a szervizeknek van is,jo penzert hasznalni is fogjak.Ha nekem kellett kiszerelnema radiot a kovetkezokeppen tettem:fogj 4 db 60 as szeget keresd meg a radio negy sarkaban azt a 4 kis lyukat amibe belefer....mind a negybe tolj egy -egy szeget,amiddig konnyen be tudod tolni(ezzel nyitod ki a reteszelest).Fogdd meg mind a negy szeget,es a radiot is ,es kezdd szepen kihuzni a helyerol.Kicsit szorulhat,de jonnie kell.Visszarakaszhoz a szegek nem is kellenek,siman visszatolhato mig be nem reteszel.Jo munkat!
2014. nov. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
minek akarjátok kivenni a rádiót??vidd el egy autó-hifi szaküzletbe,pár ezerért kiütik a kódot,azt slusz-pasz!
2014. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert ha megvan a sorozat szám. akkor ingyen is meg lehet keresni a kódot. pár ezerért már veszek másikat!
2014. nov. 28. 22:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!