Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Wagon r+ 1,3 2001-évjárat bal...

Wagon r+ 1,3 2001-évjárat bal kanyarba ha alászedem kerepelő hang hallózódik a szerelő azt mondta kormányműből jön nem tud vele mit csinálni valaki azt mondta hogy a szervó ad ilyen hangot hol lehet akkor most a hiba?

Figyelt kérdés

2014. nov. 20. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elég gyenge szerelő lehet. Ha a kormányműből jön a hang, azt is lehet javitani. Vagy cserélni. De kormány hibával meg életveszélyes közlekedni.
2014. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Valoban joffele szerelo. Igy elsore a feltengelycsuklot mondanam. Allo helyzetben kormany alaszedve nagyobb gazzal indulva kellene a leghangosabbnak lennie, lenduletbol kanyarba belegurulva gaz nelkul halkabb...
2014. nov. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak akkor hallható ha lendülettel kanyarodok de álló helyzet be is hallható halkan de csak akkor ha motor jár
2014. nov. 20. 20:18
 4/11 A kérdező kommentje:
és csak akkor ha alászedem teljesen
2014. nov. 20. 20:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Elektromos kormányszervó tengelykapcsolója kezdheti megadni magát. Ha teljesen tönkremegy, akkor elmegy a rásegítés, ami vezetés közben kellemetlen lehet, ha az ember nem számít rá.

Bontott komplett szervó egységet már kapsz tizenezer forintért.

2014. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
azt fel lehetne újítani vagy valami alkatrész kicserélni benne hogy ne kompletten keljen az egész szervót ?
2014. nov. 20. 20:30
 7/11 anonim válasza:
Probalok legegyszerubbre gondolni. Servo olaj van benne?? Az is tud undorito hangot kiadni ha nincs benne es koppig alaszeded... Bar az mind a ket iranyba ugyanugy hallatszodna. Autoszerelo nem vagyok csak a sajat tapasztalataimat tudtam leirni...
2014. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én is nézegettem hátha szervó olaj de még beöntőnyílást sem találtam rajta
2014. nov. 20. 20:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Kiszerelni, beszerelni mindenképpen kell. Az már pénzbe kerül. Ha egy-két órát tölt vele a szerelő, és vesz hozzá valami alkatrészt (ha van egyáltalán külön alkatrészként), akkor már többnél tartasz.


Ha kiveszed az elektromos szervó bizosítékát, és megszűnik a jelenség, akkor a szervó a hibás. Álló helyben kissé nehéz lesz tekergetni a kormányt, de ha kitekered koppanásig, és nincs hang, akkor megvan a bűnös.

2014. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Na mondjuk azt nem artana megkeresni. :-)
2014. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!