Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 600ccm is motort szertnék...

600ccm is motort szertnék vennék. Nemtudom, hogy supersportot vagy nakedbikeot vegyek?! Egy kis ssegítség kellene. Amit eddig néztem: NAkedbôl: Suzuki Gsr 600 Suzuki sv 650N Supersportból:Yamaha R6 Suzuki GSX R 600

Figyelt kérdés

2014. nov. 16. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdés mire akarod használni? Hova szeretnél vele menni? Mikoronta? Esetleg egymagad vagy útitárssal? Ezek hiányában és mindenképp a suzuki sv 650re szavazok:)
2014. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha rövid távokat akarsz menni, akkor a gyorsasági a jó. vagy inkább úgy mondom, hogy ki lehet bírni(én semmiképp nem vennék). A naked jóval kényelmesebb, és közelebb van ahhoz a dologhoz, amire egy motort használni kellene. magyarul sokkal jobban lehet vele közlekedni.

A gyorsasági az versenypályára való.


Én azt fogom csinálni, hogy veszek majd egy CBF600-at, aztán meg ha kinövöm, akkor egy CB 1300-at.

2014. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szezonban kocsit helyet mindig azt használnám.

Városban, túrázásra, autopálya is lenne a használatában.

Lesz olyan, hogy utas is lesz.

Amugy szerintetek nézz ki ugy egy naked bike mint egy supersport?

2014. nov. 16. 23:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Amugy cbf 600ba a csupaszt vagy a túrasport változatot akkarod?
2014. nov. 17. 00:12
 5/7 anonim ***** válasza:

A superbike/supersport kategóriát - fogalmazzunk úgy, hogy - nehezebb megszokni. Az újabb modellek még hagyján (a régebbiek sokkal inkább a csuklódra kényszerítettek - törzsből-tartás ide vagy oda), pilótaként egészen jól el lehet helyezkedni rajtuk hosszabb távon is, de ha utast is szeretnél magaddal vinni, akkor ezt a kategóriát gyorsan felejtsd el (az utasod érdekében).

Ha R6-ost választasz (R6 vagy R6R?)... a GSX-R6-ot nem ismerem, de '10-es R6R-hez volt szerencsém hosszabb etapokon. Nekem tetszett, hogy forgatni kell; hamar hozzá is szoktam és nem okozott gondott lépést tartani a többiekkel /vagy éppen tempót diktálni/. A tulaja csak a nyomatékra panaszkodott (vagyis; annak a hiányára), de ez nálam nem jött elő (igaz; nem mentem vele városban, csak azon kívül).

2014. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sv mindenképpen. csak a 2006-ost kerűld, a többi nagyon jó.
2014. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miért pont sv? Valami indoklást is pls
2014. nov. 19. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!