Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gumikat vegyek Simsonra?

Milyen gumikat vegyek Simsonra?

Figyelt kérdés

A régi abroncsok már repedeznek, és szeretném leváltani őket.


Egyaránt használom sárban, terepen, közúton. Szeretném, ha közúton nem fogná le a motor végsebességét, viszont erdőben is jól tapadna, viszont körforgalomba, élesebb kanyarokba megtudnám dönteni a motort, ne kelljen félnem, hogy a peremén elcsúszok. Olykor a lábtartóm súrolja a földet.


Javaslat? Esetleg elöl-hátul más-más?



2014. nov. 15. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Első kerékre Jawa Mustang első gumiját tettem, aminek hosszirányban húzódnak a redői.

[link]

Ez kavicsos, földúton és vizes úton is jól tapadt oldalirányban. Nem ment ki alólam az első kerék.

Hátsónak szintén megfelelő a képen látható másik gumi.

2014. nov. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Heidenau K36/1
2014. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem k42 mintázatú Vee Rubber gumik vannak fent. Száraz aszfalton és sárban is elég jól tapadt, ameddig el nem kopott. Vizes betonon viszont csúszik Télen, hóban is tudtam vele menni. Érdemesebb inkább Heidenaut venni ebből a mintából. Anno a kései S51 Endurokat szerelték ilyen gumikkal, mert elég univerzális. Aszfalton és terepen is használható.


Volt olyan Simsonom, (S50) amin ehhez ( [link] hasonló mintájú utcai gumi volt. Sárban csak kapart, poros földúton csúszkált a hátulja, egy szóval borzalom ha terepen is használnád.

2014. nov. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Esetleg ez jó lenne nekem? Megfelelő a méret is?

[link]

2014. nov. 16. 16:55
 5/8 A kérdező kommentje:

Néztem a K42M-et is, de attól félek, hogy azt nem lehet eléggé megdönteni, bár nem próbáltam ilyen gumit soha.

[link]

2014. nov. 16. 16:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát az egyáltalán nem egy döntögetős gumi, sőt én úgy nézem hogy aszfalton kimondottan pocsék tapadású és zajos, nagy gördülési ellenállású.
2014. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Melyikre céloztál pontosan? Vagy mindkettő rossz lenne?
2014. nov. 16. 17:02
 8/8 anonim ***** válasza:
K46 az csak terepre való. Aszfalton hamar elkopik.
2014. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!