Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért manókereket adnak...

Miért manókereket adnak pótkeréknek a Mazdánál? Azzal nem is lehet menni. Más autókban is van manókerék?

Figyelt kérdés

2014. nov. 13. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lassan minden autóban az lesz.

Lehet menni, de nem sokat és nem gyorsan.

2014. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lehetne vele menni, akkor nem adnak azt :)


Sok autoban mar potkerek sincs, csak egyszeru defektjavito.

2014. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mankókerék van az S80-as Volvoban.
2014. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémben manó is van aki megszereli a kocsit ha az elromlik! Nem is eszik sokat néhány erdei gombával beéri.


Na szóval:D Örülhetsz ,hogy a Mazda még berakja a mankókereket ,mert sok gyár már annyit se tesz meg ,csak behajint egy sprayt a csomagtartóba aztán old meg a durdefektet vagy a kicsit is szélesebben kihasadt gumid gondját a pusztában vagy a leállósávban a vacak sprayvel, vagy vontasd el magad 50 ezerért a következő település zárva tartó gumisáig- mert éppen vasár és ünnepnap van- aztán szállj meg a helyipiszkos panzióban napi 10 ezerért amíg kinyit a gumis. Ez a menő manapság. A Mazda dicséretes hogy ezt nem kívánja eljátszatni és a mankókerékkel, bár relatív lassan (80-90-el ami rá van írva a kerékre) ,de haza tudsz menni. Persze akadnak típusok amiben még van rendes pótkerék is.

2014. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy legalább mankó jutott, másnak csak defekt javító spray.
2014. nov. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 intrepid ***** válasza:
100%
A mankókerék kissebb is, könnyebb is. Tehát kevesebb helyet foglal el, a kissebb súly meg a fogyasztáson érződik. A mankókerék arra való, hogy a l e g k ö z e l e b b i normális gumisig elvánszorogj. Az én kocsimhoz ha csak sprayt adnának, vennék kereket saját elhatározásból. Lehet, csak mankókereket, de az legalább lenne. Viszont én addig, amíg a defektes kereket meg nem javíttatom, nem járnék a kocsival.
2014. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tullihegitek ezt a temat. En tobb mint 20 eve vezetek, de eddig 1x volt defektem. Nem olyan gyakori az manapsag.
2014. nov. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es ,mert szerencséd van . Nekem kb ugyanennyi idő alatt már 8x volt. Legnagyobb öröm mikor veszek egy vadiúj gumit és egy hétre rá kap egy akkora vasat a kerék hogy javítani se lehetett.
2014. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!