Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Két auto közt gondolkodok:...

Két auto közt gondolkodok: Opel G astra 1.7 diesel, vagy Ford fiesta 1.4 diesel, kisseb városban lenne használva, szerintetek?

Figyelt kérdés
A fiesta az 2004-2007ig évjáratu lene a G astra meg 2003ig, ugyanis ennyi rá a keret.

2014. nov. 11. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
ha a jó kihasználtságot nézed akkor inkább az astra.de nem tudom milyenek a diesel-ek.nekem is g astra van csak benzines.nekem 4 éve van meg de nem nagyon tudok rosszat mondani rá.ha a kötelező dolgokat meg csinálja rajta az ember akkor meg hálálja szerintem.fogyasztásba pedig biztos jó lehet mert én is városban használom inkább kb.:80%-ban és 6 liter átlaggal el járok (1.6 16v)
2014. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem Fiestám van, tökéletesen meg vagyok vele elégedve - aszfalton is és földúton / kavicsúton is. (Elég magasan van az alja, ezért rossz útviszonyok között is egészen jól lehet menni vele.)

Anyám egyszer a céges autója helyett kapott egy hétre Astrát, nekünk nagyon nem jött be, de persze ez személfüggő... Hogy miért nem jött be, arra már nem emlékszem, régen volt...

2014. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dörmögő ***** válasza:
Ha az 1.7 diesel astra mellett döntesz akkor figyelj oda hogy mit veszel, mert a G astrába szereltek opel dieselt is és isuzu dieselt is 1.7 -ből.
2014. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És mi a gond az Opel dízelmotorokkal?

Az összes Kadettekbe(D, E) is azok voltak szívó változatban, elmentek vagy 6-7-800e km-t fúrás nélkül.

Az Isuzuk meg fordítva vannak, kabaré hozzáférni az izzítókhoz, meg az is ugyanúgy elkopik.

2014. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dörmögő ***** válasza:
Megbízhatóbbnak tartják az isuzu dieseleket, plusz erősebbek is. Gyakran nem magával a blokkal van a legtöbb gond, hanem a körítéssel. Pl az adagolóval. Megjegyezném hogy az én isuzumban az állítással ellentétben nincsen eldugva az izzítógyertya, majd kiböki a szemem mikor felnyitom a motorháztetőt. Az opel soha nem jeleskedett a diesel motorok terén. Az opel féle 1.7 beépítésével fel is hagytak a G astrával bezárólag.
2014. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nem mert a H astraban is van 1.7 diesel, akkor milyen dieselben gondolkodjak, 1.9 tdi 90 lóban?
2014. nov. 11. 20:32
 7/8 Dörmögő ***** válasza:
G astrában is van isuzu dieseles, H astrában meg az összes 1.7-es diesel isuzu fejlesztés.
2014. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Astrám volt, Fordot most hajtok. Eddig nálam megbízhatóság szempontjából az Opel a nyerő. Viszont városi használatra ne dízelt vegyél.
2014. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!