Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj Simson S51?

AjanixD kérdése:

Mi lehet a baj Simson S51?

Figyelt kérdés
Az volna a problémám hogy, tegnap motoroztam és el tünt a 4.dik és a többi sebességet is össze vissza veszi semmi rossz hangot nem adott hogy valami el tört volna 1 est tökéletesen veszi 2,3 mat meg össze vissza 4.ik meg nincs is hiába állítgattam a váltott sehogy sincs 4.ik remélem tudtok segíteni köszönöm.

2014. nov. 10. 19:17
 1/1 joco5582 ***** válasza:

Szia.Pont ugyanezt csinálta nekem mikor leesett a váltódob tengelyéről a zégergyűrű. Mihamarabb le kellene venni a kuplung oldali deklit és megnézni, hogy mechanikailag rendben van-e minden. Váltót 100%-san egyébként is csak így lehet beállítani.

Ha úgy adódna, hogy tényleg a zéger esett le, azt már ne rakd vissza. Le fog újra "feszülni". Venni kell egy újat 20ft.

2014. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!