Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nekem van egy Golf 2-esem ami...

Nekem van egy Golf 2-esem ami egy 1.3 benzin de át akarom alakítani 1.6 dieselre! Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kocsit eladod és veszel egy dízelest.
2014. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eladod. Oszt veszel egy dízelt. Az életbe nem papírozod le. Mondjuk kettegolfosoknál ez menő, nem hátrány.
2014. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Benzinest eladod veszel egy dízelest. Szerintem nincs az a rendőr amelyik ne ismerné fel a dízel kopogó hangját miközben olvassa a forgalmiban hogy benzines az autó. ilyenkor bizony kapod a bírságot és talán még el is veszik papírokat-Ebben nem vagyok biztos. Plusz ha átcseréled akkor műszakira meg visszarakod? Csak a bonyodalom van vele. Plusz nemcsak úgyvan az hogy benzines motor ki, dízel be. Szerintem mások a csatlakozások érzékelők meg ilyenek. plusz ügyebár cserélsz tankot is(mivel szerintem másképp néz ki egy dízel tank mint egy benzines, meg beépítesz egy gázolajszűrőt. Nem vagyok se Golfos se szakember még csak tanulom de szerintem nagyjából ezeket kell cserélni. Plusz ügyebár ez törvénybeütköző (ha jól tudom) is szóval benzinest add el vagy próbáld elcserélni egy dízelre egy az egyben. De akkor már legalább turbo dieselt vegyél.
2014. nov. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

még el is veszik papírokat


több mint valószínű, hogy a forgalmi ugrik, rendszámostul...

2014. nov. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!