Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem világít az izzó a kesztyűt...

Nem világít az izzó a kesztyűtartóban. Miért?

Figyelt kérdés

az a baj, hogy van a kesztűtartóban egy lámpa és nem világít

kiszedtem a lámpabúrát meg az izzót, vettem bele újat 12 voltosat

de ha belerakom nem világít, pedig a két kivezetésen 4.5 voltot mértem szóval kap áramot, ha rárakom az izzót mégse világít, pedig még 3 volttól is világítania kéne

mi a baj?


2014. nov. 3. 10:18
 1/7 A kérdező kommentje:
egyébként az izzó nem lehet rossz mert a lakásban kipróbáltam adapterről 3-12 voltig és izzott
2014. nov. 3. 10:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Az aljzat lehet el van koszolódva kontakt hibás szerintem vagy az aljzat csatlakozói, szedd le és takarítsd le kontakt tisztítóval ha utána sem megy akkor valahol érintkezési baj van, vagy nem tudom.
2014. nov. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem tűnt pedig elkorrodáklódva, és ha beraktam az izzót akkor is mértem rajta feszültséget

biztosíték nem lehet valahol?

2014. nov. 3. 10:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kimegy a biztosíték, akkor feszültséget se tudsz rajta mérni. Itt valami kontakthiba lesz. Izzó jó, feszültség van.
2014. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem érintkezik ,de amúgy ott is 12 voltnak kellene lennie. testelés rossz szerintem vagy korrodált.
2014. nov. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is rossz a testje a lámpának, és azért mérsz rajta 4,5V-ot, mert másik fogyasztóról visszakap. Ha benne az izzó, akkor biztos semmit se tudsz mérni. Viszont a normális az ha 12V van a csatlakozókon.
2014. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4,5 voltot mértél? Akkor hulla az akksid
2014. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!