Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkwagen Golf 3 1.9TDI első...

Volkwagen Golf 3 1.9TDI első autónak?

Figyelt kérdés
szóval első autónak egy 3-as golfot gondoltam, méghozzá 1.9tdi-be, az lenne a kérdés h melyik motorkódos a legjobb (pl. AHU, 1Z)és miért a legjobb? golf 3 vr6 koptatót fel lehet tenni rá átalakítás nélkül? egy 60-as saválló nyitott rendszer menne alá valamint egy 60/40-es vagy 40/40-es ültetés! 3 vagy 5 ajtósba? melyik a legjobb évjárat?

2014. nov. 2. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Ezazzz még egy bojrészer csak aztán kormoljon az a golf rendesen.

De majd jön Spricc azt megmondja a tutit.

2014. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nyugiii kormolni fog rendesen :DDD am normális válaszokat kérek, köszi
2014. nov. 2. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Van a használtautó elég korom tádé. Ha egyszerre azt vennéd, megspórolnád az otthoni sufnit.
2014. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Teljesen jó!

A lényeg,hogy diesel.Végül is autót akarsz venni nem egy kávédarálót.

2014. nov. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! nem akarok építettet venni mert az nem az igazi, én akkor leszek büszke ha én építem mert elmondhatom h igenis az én ízlésemnek van csinálva
2014. nov. 2. 16:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Az összes TDI motor jó. Az 1Z, AHU 90lovas, az AFN már 110. A VR6 koptató felmegy minden alakítás nélkül, csak az utángyártott nem annyira hajlékony műanyagból van, és így könnyebben törik ha esetleg felakadsz vele. Gyári autó alá fölösleges a 60-as rendszer, elég a gyári 50-es is üresen ha kicsit jobb hangot akarsz neki. Ültetésnél inkább a 60/40-et válaszd mert a 40/40-el fentebb lesz az eleje kicsit. 5 v 3 ajtó az pedig már attól függ neked melyik tetszik jobban. Ja, és nem a füsttől megy :)
2014. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő: nagyon köszönöm, igazad van a 50-es rendszerrel + az ültetéssel!! tudom h nem a füsttől megy de szeretem ha odalépek neki akkor kormol egy kicsit :) ez már dízel fanatikusság, na meg persze Smoke&Charm! ;) még 1x kösz
2014. nov. 3. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!