Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A traffit be lehet úgy állítam...

A traffit be lehet úgy állítami, hogy egyszerre mérje a városon belüli és kívüli gyorshajtást?

Figyelt kérdés
Egy szakaszon mentem városon kívül 100-110-zel, majd jött a város, ahol lelassítottam 60-as tempóra és ott volt egy szép fehér skoda. Ha csak a városban méri a tempót jó vagyok, ha kivül, akkor nem, ha pedig mindkettőt tudja mérni, akkor szívás
2014. nov. 2. 01:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jellemzően egy sebességhatár van beállítva rajtuk és ez esetben minden bizonnyal az 50-es lehetett, hiszen települések kezdetén a legindokoltabb mérni.
2014. nov. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy a tábla utáni sebességet mérték, hiszen épp az a cél, hogy a még le nem lassított autósokat bemérjék.

Másrészt viszont a 100-110 is még épphogy beleférhet a 90-es határba, hiszen 105-ig nincs közigazgatási bírság, és arra még rájön egy kis hibahatár is.

2014. nov. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ez szerint kint 106-nál, bent 66-nál van "szívás", az alatt jó vagy. Reménykedj hogy bent mértek.

2014. nov. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudom, hogy 66-tól van bírság városon belül, kívűl meg 106tól, autópályán meg 150től. Ezt megjegyeztem, mert nem mindig tartom be a normál tempót, addig megyek, amíg nem büntetnek, viszont néha egy kicsit tempósabban. +5 vagy 10-zel többel, nah mindegy reménykedjünk a legjobbakban. Nem lenne semmi baj, ha nem lenne ilyen k drága a fizetésekhez képest
2014. nov. 2. 14:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor egy megoldás van! Hajts lassabban! Megspórolsz üzemanyagot és büntetést is.
2014. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nincs semmi élvezet abban, ha valaki lassan vezet
2014. nov. 2. 16:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de ha parázol attól hogy bemértek-e, akkor mit élvezel benne? Ráadásul a 90 helyett 100-110, 50 helyett 60 nem egy eszeveszett tempó, hiába akarod itt magad májernak beállítani hogy de lassan olyan uncsi. Majd ha egy őz vagy egy szarvas befigyel az ablakon 110-nél akkor májerkodhatsz ha túléled egyáltalán.
2014. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
eszeveszett tempó? ne röhögtess már. Ki akarja májernek feltüntetni magát? ember elvesztetted a házszámot. Ha egy őz jön 50es tempónál is befigyelhet. Szerintem te ilyen nagypapa temójú lehetsz, aki miatt vannak a balesetek, mert fosik normális tempóba utazni és meg kell állandóan előzni
2014. nov. 2. 19:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Te meg olyan jampec aki azt hiszi hogy ha 110-zel "hasít" akkor ő az országút ura. Szánalmas vagy mert azt hiszed nyomod mint állat aztán közben csak traffi határon gurulgatsz, itt meg összecsokizva magad remegő térdekkel benyögöd, hogy húúúúúú 110-zel hasítottam, most mi lesz? Mi lenne? Semmi! Ha meg lesz, legyél jampi a postán is mikor a csekket feladod.

De gratulálok! Tényleg kemény csávó vagy! Te aztán tudsz vezetni! Legalábbis azt hiszed! Várják már a vesédet, mindent bele!

2014. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!