Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tapasztalaitok/vélemény...

Milyen tapasztalaitok/véleményetek van a VW Golf V-ről?

Figyelt kérdés
Pozitív-negatív tapasztalat, ár/érték arány, szerviz, alkatrészpiac, minden érdekel. Köszönöm!

2014. nov. 1. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:

1.9 TDI azt csókolom.

Jó autó, a szervíz szerintem vállalható még (kinek mi), alkatrész van dögivel.

Bár nem vennék ilyet, mert nekem nem tetszik külsőre.

2014. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1.9TDI vagy 1.6 benzin. Jó autók nincs velük gond ha nem hajtják szét őket.
2014. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, ezekben a motorokban gondolkodok én is. Esetleg 1.6 Fsi? Bár az elég ritka.


A szervizt én is hallottam hogy drágább, de örülök hogy végre valakitől azt hallom hogy még vállalható. De hát ez nem egy swift... :)

2014. nov. 5. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát végülis az FSI sem rossz, csak több a hiba lehetőség. Eddig a szervízbe csak 1 FSI Golf IV volt aminek tönkre ment az egyik befecskendezője. Rossz volt szerelni de mivel elég ritka az FSI rendszer nem sok rosszat lehet róla hallani :D Szerintem egyedül az a lényeg hogy ne valami ócska magánkútról tankolj bele mert ott olcsóbb az anyag, hanem mondjuk OMW,MOL,Shell,AGIP amelyik szimpatikusabb :D
2014. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok(egyben a 2-es is:D). És mivel nem kell sokat szervizelni szerintem is vállalható. Annyira az alkatrészek sem lehet drága és ezt még otthon is lehet szerelgetni.
2014. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát többnyire Molnál tankolunk mindig, ha az nem, akkor Agip. :)


Egyébként ha találnék egy 1.9 TDI-t annak nagyon örülnék, de sajnos az is elég ritka már ahogy nézem. Tele van PD TDI-vel a piac, de olyat nem szeretnék.

2014. nov. 5. 20:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem olyan sürgöss akk keresgess esetleg nézegess külföldön is. Lehet jobban megérné behozni. kicsit nagyobb ceremónia de szerintem kint jobban vigyáznak az autókra mint itthon sajnos.
2014. nov. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!