Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha YZF-R 125 vagy KTM EXC...

Yamaha YZF-R 125 vagy KTM EXC 125 (2005)? . De persze szóba jöhetnek hasonló motorok is.!

Figyelt kérdés
Iskolába mennék vele ,de délutánonként mennék motorozni,őrültködni...ki a gyorsabb ,ki a jobb,melyikkel lehet több mindent csinálni?vannak oldal táskatartók ezekre a modellekre? Vagy mit javasolj más motort?Előre is köszönöm nektek!

2014. okt. 31. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Keeway TX 125 szerintem szuper, és jó az ára is.
2014. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz :D más motorok ,vélemények? :)
2014. okt. 31. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Én hanyagolnám a kínaiakat a helyedben.


Szóval ha iskolába járásra használnád én túrát javasolnék, kényelmes és keveset fogyaszt, konkrétan Honda CBF 125, de ha vagánykodni is szeretnél akkor már Yamaha YZF-R 125, de csak a kinézete miatt. Többet eszik a CBF-nél (ha nem is sokkal), hosszú túrákra kényelmetlen lesz.


Ezek a 4 ütemű 125-ösök hasonló teljesítménnyel rendelkeznek, szóval nagyjából azonos a végsebességük. A sportok nyilván többet mennek, de 120-nál többet ne várj tőlük (talán 130-ba még beleszalad). Az a gyorsabb akinek 2 üteműje van, mint például egy Aprilia RS125. Ez úgy ott hagy, hogy öröm nézni, viszont nagyon szervizigényes és 2-3x többet eszik a 4 ütemű társainál. Szóval teljesítmény vs. fogyasztás vs. fenntartás. Dönteni kell.

Oldaltáska egy sportmotorra, már meg ne haragudj, de az hogy néz ki? :D

Lehet kapni rájuk, persze.


Én neked a Yamaha YZF-R 125-t javasolnám, esetleg Honda CBR 125, bár a yzf kétségkívül dögösebb.

2014. okt. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,szerintem az lesz :D
2014. nov. 1. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!