Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia sr stealth 50-es...

Aprilia sr stealth 50-es robogónál mért van az hogy csak szivatóval megy?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 15:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Az okés hogy rákell húznom a szivatót hidegen de menet közben és alapjáratnál is kell neki mert lefullad. Most takarírottam ki a krabit,mert állt egy ideig. Lehet eltömődött megint valamelyik fúvóka? Ja meg nyélgáznál is fullad néha,viszont szépen megy és indul,csak nem értem mért kell rajta lenni-e a szivatónak menet közben is amikor már bemelegedett?
2014. okt. 31. 15:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tömitetlenség. Valahol falsot szív és a szivatóval biztosítod a többlet üzemanyagot. Vagy már annyira kopott a gyűrű h ott megy el
2014. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A hengerszett biztos jó mert nem öreg motor és nincs széthajtva az biztos. Farsot nem szívhat mert jól van a helyén minden csonk és bilincs.
2014. okt. 31. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor beállítás. Pucold ki mégegyszer, baja nem lesz
2014. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben utána írok,köszi a válaszokat.
2014. okt. 31. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Egészségedre :D
2014. okt. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kitakarítottam!! Most tökéletes csak hideg indításkor kell neki szivató melegen már nem igényli és menet közben sem :)
2014. nov. 3. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!