Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vezetnek ilyen veszélyes...

Miért vezetnek ilyen veszélyesen a furgonosok?

Figyelt kérdés

Ma reggel is fordulok meg y-ba amikor jön egy ilyen idegbeteg villogva, dudálva beláll elém és senki semerre nem tud menni.

Meg állandóan bejönnek a seggembe és tolnak le az útról, piroson is átmennek és hasonlók

Értem én hogy munka meg sietni kell, de azért ésszel is lehetne.


2014. okt. 31. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a hatalmas rutin és a sietség teszi. Viszont amit nem értek az az, hogy hogy lehet ennyire mindegy nekik egy baleset? A cégnél semmilyen következménye nincsen ha összetörik a furgont? Én ugyanis leggyakrabban azt látom, hogy egyáltalán nem próbálják elkerülni az ütközéseket.
2014. okt. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Megfordulást akkor alkalmazol, ha nem akadályozol senkit se a haladásban.


2. Nem értem, hogy nem tudtatok semerre menni, bármelyik irányból is érkezett, valamerre tudnod kellett volna gurulni, hogy utána kiegyenesítsed a kocsit.


Más:

Engem általában még a városon belül előznek ki rendszeresen a fehér furgonok. Nekik kevés az 50km/h. Nagyon sietnek. De annyira nem érdekel, menjen ha ennyire viszket a segge. Az nem érdekel ha a seggembe jön, had jöjjön, nem fogok gyorsabban haladni, sőt direkt csontra 50-el fogok menni :)

2014. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ez inkább szerintem sofőrfüggő.

Velem személyautósok is művelnek nagyon gyakran hasonlót. Illetve a munkahelyemen szoktam dobozos kisteherautót vezetni (Citroen Jumpy, Ford Connect) de soha nem vezetek agresszívan, meg nem csinálok ilyeneket mint a kérdésben.

2014. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is utálom őket, de valahol megértem, mert akik ezeket vezetik, azokat:

-majdnem minimálbérért hajtják éjjel-nappal

-ha egy percet késnek, ki vannak rúgva

-egyszerre 5 helyen kell legyenek

-100 km-s utat 1 óra alatt kellene teljesitsenek


és hasonló dolgok miatt.

2014. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Napkiraly ***** válasza:

Szerintem a klasszikus fehér furgonos állatfaj a gazdasági válsággal kihalt. A kihalt fehér furgonosok fehér furgonjaival ma kisvállalkozók járnak, azok vigyáznak rájuk, engem a fehér furgonos állandóan feltart.

Amire ti gondoltok azok a futárcégek furgonjai és néhány túlélő fehér furgonos. Ezek sietnek mert két napra való munkájuk van egy napra, a biztosítás nem érdekli őket, a kocsin casco van, az első ütközésig bátrak (aztán óvatosabbak lesznek, emiatt lassabbak,nem tudják elvégezni a két napra való munkát így lecserélik őket egy új furgonosra)

2014. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!