Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes W124-be milyen...

Mercedes W124-be milyen rizikós dolgok vannak? van benne kettős tömegű lendkerék?

Figyelt kérdés
250D turbódízelre gondolok, érdekelne milyen típushibái vannak.

2014. okt. 23. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Van, van. Hattömegű. Csak 25 éves, nem több. Hogy lenne már benne?


[link]

2014. okt. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kasztni tipikus pontjait lesnem at, de en szivo d t neznek ha dizel es a faek korai motorral.

automatat elkerulnem mert lomha ha meg benzinest nezel csak hibatlan Kjettel, mert tud szivatni.

had ne soroljam vegig telefonrol hol tud szarra rohadni ugy, hogy szepnek latszik.

a vilag egyik legjobb kocsija de 1misi alatt mind lelakott.

2014. okt. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25eve is volt kettostomego, benzines kocsikban is es nem kell felni azertmert egy lendkerek kettostomego, lehet azt jol is gyartani. gombfejbol is van ami 2honap van ami 2ev es ami 20ev....
2014. okt. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
szeva! enyém 89 2.5 td és igen kettőstömegű van benne. de ne aggódj 3 éve van nálam az autó, már mikor megvettem szarakodott benne, a mai napig úgy járok vele. "rizikós dolgok" a mai világban ettől egyszerűbb viszonylag jól felszerelt autót már nem gyártanak. ha valami rossz vagy nem úgy működik ahogy kéne, csak állítasz, igazítasz rajta és kész. nekem általába ennyi a javítás. de ha valami be is állt rajta mindig indult, mindig ment. + viszonylag olcsó hozzá minden. szerintem ezeknél az a lényag hogy ne legyen izomból lehajtava, és a turbó sokat jelent, mert nem lomha, az enyém szedi a lábát rendesen. véleményem: egy romhiteles cdti, pdti-től gazdaságosabb.
2014. okt. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok amit még kihagytam a dízeleknél a vúkumpumpa csapágyazását cserélném vásárlás után, mert ha beszar darál mindent az olajban, hogyha későn jössz rá akkor blokk kuka....

Soknak sajnos ez lett a vége :(

féken ha érzed elment a rásegítőnél a vákum akkor egyből megállni! Hosszútávra tervezel érdemes vásárlás után cserélni.

2014. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és ti hogy oldottátok meg a hangzást benne? mekkora fogyasztásra számíthatok egy 250D turbo esetében?
2014. okt. 25. 20:09
 7/10 anonim válasza:
nekem a hangzás gyári, azon nem sokat tudtam szépíteni. fogyasztás: nos én egyedül használom a gépet, nem futózok nem kínozom, nem klimázok így normál kultúrált üzemeltetés mellett nekem kb 65liter gázolajból megyek 1000 km-t.
2014. okt. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az elég jó fogyasztás, én se kínzom az autókat, ésszel megyek. Olvasgattam olyat is róla hogy a kalaptartóba lehet tenni ovális hangszórókat ha kivágjuk, vagy az egészségügyes helyére egy mély sugárzót. Ismerősöm ugy oldotta meg 2 ovális meg középre egy mély sugárzó, nem volt alkalmam még meghallgatni milyen lehet.
2014. okt. 27. 22:30
 9/10 anonim válasza:
én a gyári kis jukakba gyűrtem bele komolyabb hagszórókat, csomagtartóba meg mnc erölködő ládával. egy éve kivettem a ládát mert kellett a hely, de azóta vissza se raktam, azóta nincs benne. nem mondom hogy tuddta egy komolyabb autó akusztikáját de nem is volt a legutolsó. szerintem így is szépen szólt. én a zenére már elfogadtam hogy ebbe a típusba ez ilyen.
2014. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az automata egyáltalán nem lomha és állandó a vonóerő és egy merci automatával az igazi. Gyári hangszorókat le kell cserélni egy első szettre esetleg az első ajtóba 16mm feletti hangszórókat rakni.
2014. dec. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!